wtorek, 24 października 2023 07:54

Pomysł na Sylwestra w Zakopanem – biesiada i kulig!

Autor Artykuł zewnętrzny
Pomysł na Sylwestra w Zakopanem – biesiada i kulig!

Oferujemy Wam góralski pakiet sylwestrowy z prawdziwego zdarzenia - kulig sylwestrowy i huczną biesiadę góralską! Spędźcie ten wyjątkowy czas w pięknych, polskich górach.

Znudziły się Wam tradycyjne bale Sylwestrowe? A może szukacie nowego pomysłu na zabawę sylwestrową? Magiczny Kulig ma w ofercie imprezy góralskie, które dostarczą Wam masę wrażeń i mnóstwo niezapomnianych emocji! Pomysł na Sylwestra w Zakopanem? Sylwester w górach z kuligiem to opcja idealna dla wszystkich osób poszukujących niezapominanej zabawy i zakopiańskich atrakcji! Huczny, niezapomniany, ale też tani Sylwester z Magicznym Kuligiem to opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć!

Niezapomniany góralski sylwester 2023/2024

Oferujemy Wam góralski pakiet sylwestrowy z prawdziwego zdarzenia - kulig sylwestrowy i huczną biesiadę góralską! Spędźcie ten wyjątkowy czas w pięknych, polskich górach.

Pardałówka to dzielnica Zakopanego, która jest bardzo dobrze skomunikowana z kluczowymi punktami miasta. Z tego miejsca bardzo łatwo dostać się do centrum, Krupówek, Wielkiej Krokwi oraz różnych szlaków turystycznych, które prowadzą w najbardziej zachwycające lokalizacje Tatr. To właśnie w tym miejscu rozpocznie się sylwestrowy kulig, który poprzedza wiele innych atrakcji sylwestrowych, takich jak biesiada, poczęstunek bez limitu, góralska muzyka na żywo, czy pokaz fajerwerków.

Sylwestrowy kulig z kubkiem grzańca w ręku!

Na Pardałówce zostaniecie wsadzeniu w piękne, góralskie sanie i wyruszycie w podróż! Przejażdżka pięknymi terenami, wśród lasów, gór i łąk zakończy się tuż przed północą. Dotrzecie wtedy do górskiej chaty, gdzie rozpoczniecie świętowanie Nowego Roku! Obejrzycie fajerwerki błyskające nad piękną, zakopiańską panoramą z kubkiem grzańca w dłoni.

Po pokazie fajerwerków i sztucznych ogni rozpocznie się zabawa! Zabawa sylwestrowa w rytm kapeli góralskiej grającej na żywo pozwoli poczuć góralski klimat i porwie do tańca!

Góralska biesiada - poczęstunek bez limitu!

Dla gości przygotowana zostanie prawdziwa, tradycyjna, góralska ucztę. Czekają na Was regionalne przysmaki, takie jak kiełbaski, domowy chleb ze smalcem, kiszone ogórki i oczywiście herbata z prądem lub grzaniec! Występ kapeli góralskiej wraz z nielimitowanym poczęstunkiem sprawi, że będziecie mieli siłę i chęci balować aż do białego rana! Sylwestrowa biesiada w góralskim stylu czeka!

Transport w te i w tę!

Magiczny Kulig, jako organizator zapewnia transport. Odbierze Was na Pardałówce, a po zakończonej biesiadzie zapewni transport z powrotem.

Masz ochotę na Sylwester w góralskim stylu? Zarezerwuj miejsce!

Liczba miejsc na kulig i biesiadę sylwestrową jest ograniczona.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc na Sylwestrową noc z Magicznym Kuligiem. Więcej informacji na stronie Magiczny Kulig.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje

Rozrywka