poniedziałek, 26 sierpnia 2019 09:55

Szkoła Pływania Nsacz w Chełmcu

Autor Artykuł sponsorowany
Szkoła Pływania Nsacz w Chełmcu

Pływanie jest jedną z form aktywności fizycznych, którą może uprawiać każdy człowiek niezależnie od wieku i stopnia umiejętności. Pływanie poprawia ogólną sprawność i wydolność nie obciążając przy tym żadnych poszczególnych stawów.
Nieumiejętność pływania czy nawet lęk przed wodą nie jest już żadnym problemem - Szkoła Pływania Nsacz działająca na basenie w Chełmcu wie jak sobie z tym poradzić!

Dla kogo nauka pływania?

Najlepiej jak nauczymy się pływać już we wczesnym wieku, wtedy organizm szybko adaptuje się do środowiska wodnego. Karda szkoły pływania w Chełmcu jest tego świadoma, dlatego oferuje zajęcia już dla 4 latków. Lekcje dla najmłodszych to przede wszystkim świetna zabawa, mająca na celu oswojenie się w wodą. Dla starszych - także dorosłych - zajęcia prowadzone są na trzech poziomach zaawansowania, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie, bez obaw, że zajęcia będą zbyt łatwe lub przeciwnie - zbyt wymagające. Lekcje odbywają się głównie w formie indywidualnej, tak by kursanci możliwie szybko i skutecznie opanowali sztukę pływania. Dzięki temu, cała uwaga instruktora skupiona jest na uczniu, a tenże nie odczuwa wstydu ani presji ze strony innych kursantów.

Mimo że Szkoła Pływania w Chełmcu specjalizuje się w lekcjach indywidualnych, również grupy zorganizowane znajdą tam zajęcia na najwyższym poziomie. Klientami tej oferty są przede wszystkim koloniści i uczniowie na zielonych szkołach. Istnienie nawet możliwość wyprawienia urodzin!

Także osoby potrafiące już pływać mogą wiele skorzystać z zajęć: doskonale wyszkoleni instruktorzy z łatwością skorygują błędy i podpowiedzą jak pływać lepiej.

Dlaczego warto?

Ludzie mają głęboko zakorzeniony lęk przed nieznanym, dlatego kontakt z wodą, szczególnie ten pierwszy, może być przerażający. Z tego względu szczególnie ważny jest wybór przewodnika po wodnym świecie - czy to dla nas czy naszych pociech. Instruktorzy Szkoły Pływania w Chełmcu to wysoce wykwalifikowani specjaliści dla których dzielenie się pasją pływania to sposób na życie. Ich priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort uczniów, dlatego nie ma tam miejsca na krzyki czy zmuszanie do wykonywania ćwiczeń. Zamiast tego, kadra dokłada wszelkich starań by każda minuta na basenie była świetną zabawą. Po skończonych zajęciach kursanci nie będą chcieli wyjść z wody!

Strona internetowa Szkoły Pływania:

http://szkola-plywania.nsacz.eu/

Miejsce nauki pływania:

Aqua Centrum Chełmiec – kryta pływalnia w Chełmcu.
ul. Marcinkowicka 9, 33-395 Chełmiec

Koszt  lekcji:

– lekcja 1 os. / 45 min / 50 zł
– lekcja 2 os. / 45 min / 70 zł
*wejściówka na Aqua Centrum Chełmiec we własnym zakresie

Jeśli jeszcze się wahasz, jak najszybciej wyślij SMS-a lub odwiedź stronę Szkoły Pływania w Chełmcu i rozpocznij swoją wodną przygodę.

Szkołę Pływania Nsacz polecają między innymi portale: Nowy Sącz, ogłoszenia z Nowego Sącza.

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje