środa, 2 grudnia 2020 15:16

Szlachetna Paczka - czy można jeszcze do niej dołączyć?

Autor Marzena Gitler
Szlachetna Paczka - czy można jeszcze do niej dołączyć?

W Polsce są rodziny, które mają mniej niż 12 złotych na osobę na dzień. Tyle wynosi średnia wyliczona przez Fundację Szlachetna Paczka, która teraz koordynuje finał dorocznej akcji zaplanowany już na 12-13 grudnia. Jak do niej dołączyć - mówi Klaudia Kowalik, manager zarządzająca Fundacji Szlachetna Paczka.

Uwielbiamy robić prezenty, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Wydajemy dużo, żeby wywołać uśmiech na twarzach naszych bliskich. Szlachatna Paczka przypomina o potrzebach ludzi, których nie stać na prezenty, a tym o czym marzą jest ciepły obiad, albo węgiel do pieca, czy nowe buty dla dziecka.

Czym jest i do kogo adresowany jest Raport o Biedzie, który od lat opracowuje Szlachetna Paczka? Jak dołączyć do akcji, również wtedy, gdy nie stać nas, żeby zaspokoić najważniejsze potrzeby objętych nią rodzin? Jak działa Szlachatna Paczka w Małopolsce, od której się zaczęła jej działalność - o tym rozmawiamy z przedstawicielką Fundacji Szlachatna Paczka, Klaudią Kowalik. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału.  

Nigdy nie narzekali. Nie mieli powodów. Przez wiele lat prowadzili sklep. Może nie przynosił kokosów, ale pozwalał na...

Opublikowany przez Szlachetna PACZKA Poniedziałek, 30 listopada 2020
Kraków

Kraków - najnowsze informacje