środa, 15 września 2021 07:35

Tapety mapy - przenieś swoje ulubione miasto do własnego pokoju!

Autor Artykuł sponsorowany
Tapety mapy - przenieś swoje ulubione miasto do własnego pokoju!

Każdy z nas, mały czy duży z pewnością posiada swoje ulubione miejsce na ziemi: ulubione miasto, jego fragment, ulubioną ulicę, z czasem może się ono zmienić, może też już na zawsze pozostać to samo. Bez wglądu na to przeniesienie topografii takiego miejsca na ścianę we własnym pokoju czy biurze z pewnością przyniesie spektakularny efekt i niezwykłą radość.

Może to być zarówno rodzinne miasto czy urokliwa polska wieś jak i każde największe miasto na Świecie. To Ty wybierasz co chciałbyś zobaczyć na własnej ścianie. Może dana firmy znajduje się w konkretnym mieście, może któraś z ulic przywodzi na myśl miejsce pierwszej randki, ulubionej księgarni lub kawiarni, może na którejś z nich znajdował się dom w którym się wychowałeś, a może z powodu tęsknoty za podróżami których w tym roku nie było zbyt wiele pragniesz mieć mapę twojej wymarzonej destynacji, aby jak najdokładniej zapoznać się z nią przed właściwą podróżą. A może po prostu chcesz codziennie spoglądać na dane miasto bo po prostu je uwielbiasz i nic na to nie poradzisz :). W Bluebird design każda z wymienionych wyżej opcji jest możliwa.

Taka mapa idealnie wkomponuje się do każdego wystroju wnętrz: od nowoczesnych, minimalistycznych po te bardziej klasyczne, prowansalskie czy art déco. Wymiary ścian mają znaczenie tylko po to aby odpowiednio wydrukować tapetę ale jeśli chodzi o jej prezentacje nie ma absolutnie, ponieważ tapeta równie spektakularnie będzie prezentować się na bardzo dużej rozciągłej ścianie jak i na fragmencie tej mniejszej.
Na pewno zwróci uwagę twoich gości czy klientów oraz rozpocznie nie jedną wspólną rozmowę. Może dana osoba uwielbia to samo miasto równie mocno. Może pochodzi z tego samego miasta co Ty. Przekonaj się o tym sam/a.

Nasze mapy wykonane są z niezwykłą starannością oraz dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zarówno te tapety w najmniejszej skali jak i te w trochę większej. Dzięki temu tapeta przyciąga wzrok nawet najbardziej wymagających krytyków jak i najwiekszych zwolenników takich rozwiązań. W Bluebird design mamy rownież plakaty z fotografiami i ilustracjami inspirowanymi przestrzenią miejską oraz wiejską sielanką.

Mapy na ścianach w ostatnim czasie coraz bardziej zyskują na popularności i stają się hitem. Dzięki temu że są utrzymane w odcieniach klasycznej czerni oraz bieli wkomponują się idealnie w każdym wnętrzu, a przy tym nie będą przytłaczać czy optycznie zmniejszać pomieszczenia, a raczej z topografią miasta tylko i wyłącznie je powiększą oraz poszerzą jego horyzonty o rożne arcyciekawe opowieści i dyskusje.

Producentem plakatów i tapet z motywem najważniejszych miast w Polsce i na świecie jest BlueBird Design. Nasze dzieła produkowane są  na ekologicznych materiałach (na papierze, flizelinie, czy specjalnych foliach), z wykorzystaniem trwałych i neutralnych dla zdrowia i środowiska farb, które dają możliwość wielokrotnego zmywania wodą z mydłem, w celu ich utrzymania w idealnej czystości. Na życzenie możemy projektować tapety, tak żeby idealnie odpowiadały wymiarom Twoich pomieszczeń.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje