środa, 25 stycznia 2023 13:33

"To Wy dajecie mi moc!" Kajetan Kajetanowicz spotka się z fanami w Wieliczce

Autor Marzena Gitler
"To Wy dajecie mi moc!" Kajetan Kajetanowicz spotka się z fanami w Wieliczce

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł zaprasza na wyjątkowe spotkanie - "Oko w oko z mistrzem, Kajetanem Kajetanowiczem". Dwukrotny rajdowy Mistrz Świata i wielokrotny rajdowy Mistrz Europy i Polski spotka się z mieszkańcami Wieliczki 28 stycznia w Wielickiej Mediatece.

Już 28 stycznia w wielickiej Mediatece (plac prof. Mieczysława Skulimowskiego 3) nie lada gratka dla miłośników rajdów samochodowych. Z pasjonatami tego sportu i swoimi fanami spotka się Kajetan Kajetanowicz, najbardziej utytułowany kierowca rajdowy w Polsce.

– W sobotę, 28 stycznia spotkam się z moimi kibicami w Wieliczce. Dla mnie będzie to z pewnością motywacyjne spotkanie. Rozmowy z moimi fanami zawsze dawały mi dodatkową energię, szczególnie teraz, gdy przed pełnym wyzwań sezonem WRC moje „baterie” muszą być dobrze naładowane. Dla naszych kibiców będzie to, mam nadzieję, spotkanie pełne wrażeń. Wraz z całym zespołem przygotowaliśmy wiele atrakcji: będą moje samochody rajdowe, będziemy malować „malucha”, czyli Fiata 126p, będzie oczywiście czas na autografy i wspólne zdjęcia. Odpowiem też na pytania, nawet te trudne. Do zobaczenia wkrótce! Nie mogę się już doczekać – zapowiedział Kajetan Kajetanowicz na swojej oficjalnej stronie. Zaprosił też na spotkanie na Facebooku. "To Wy dajecie mi moc! Już w tę sobotę będę miał okazję zaczerpnąć od Was siły na cały sezon. 28.01 będę na spotkaniu z kibicami w wielickiej Mediatece, na pewno znajdzie się czas na rozmowy o rajdach i zbicie piątki. Już od godz. 15 rusza strefa z moimi rajdówkami i ciekawymi atrakcjami. Wbijajcie!" - zachęca swoich fanów.

To Wy dajecie mi moc! 🔥 Już w tę sobotę będę miał okazję zaczerpnąć od Was siły na cały sezon. 🤜🏻🤛🏻 28.01 będę na...

Opublikowany przez Kajetana Kajetanowicza Poniedziałek, 23 stycznia 2023

Spotkanie z Kajetanem Kajetanowiczem poprowadzi dziennikarz motoryzacyjny i komentator Mariusz Süss. Rozmowę z rajdowym Mistrzem przeprowadzą Beata Bublewicz, działaczka społeczna, córka Mariana Bublewicza oraz dziennikarz sportowy, Wojciech Majewski. Będzie też czas na pytania od publiczności.

Głównym organizatorem spotkania z Kajetanem Kajetanowiczem jest Andrzej Garycki, pomysłodawca wielickiego Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce oraz Wielickie Centrum Kultury, a także Grupa 126Evolution, które zapewni wyjątkową atrakcję dla dzieci – malowanie Fiata126p.

W strefie ORLEN Rally Team, do której zespół Kajetana Kajetanowicza oraz organizatorzy zapraszają od godziny 15:00, eksponowane będą samochody rajdowe Subaru Impreza, którymi rajdowy Mistrz trenuje obecnie do startów w Mistrzostwach Świata WRC. Wśród nich także egzemplarz, którym ustronianin trzykrotnie z rzędu zdobywał tytuł Rajdowego Mistrza Polski.

Spotkanie z Kajetanem Kajetanowiczem będzie też elementem finału wielickiego WOŚP. Pojawią się na nim wolontariusze z puszkami.

Ramowy pogram wydarzenia:

15.00-17.00 – Strefa serwisowa ORLEN Rally Team

  • samochody rajdowe Subaru Impreza TSI, pamiątkowe zdjęcia, rozmowy z Kajto i członkami zespołu, rajdowe gadżety
  • ekspozycja Fiatów 126p oraz malowanie „malucha” przez dzieci – atrakcję zapewnia 126Evolution
  • wóz strażacki
  • ratownik lotniczego pogotowia ratunkowego i instruktaż pierwszej pomocy
  • wystawa zdjęć z rajdowych rywalizacji Kajetana Kajetanowicza i drobny poczęstunek

17:00-19:00 – Spotkanie z Kajetanem Kajetanowiczem w kinie Mediateka

  • rozmowa prowadzona przez Beatę Bublewicz i Wojciecha Majewskiego
  • pytania od publiczności
  • pamiątkowe zdjęcia, autografy
Kajetan Kajetanowicz w Wieliczce - graf. Wielicka Mediateka

fot. Fb. Kajetan Kajetanowicz

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka