wtorek, 1 grudnia 2020 12:16

Trwają remonty dróg w powiecie nowosądeckim. Sprawdź, którędy od jutra nie przejedziesz

Autor Aleksandra Tokarz
Trwają remonty dróg w powiecie nowosądeckim. Sprawdź, którędy od jutra nie przejedziesz

W powiecie nowosądeckim trwają remonty dróg. Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu poinformował, że od jutra część z nich będzie zamknięta. O których drogi dokładnie chodzi?

-Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w czwartek, 3 grudnia 2020 r., będą prowadzone prace związane z remontem nawierzchni na drodze powiatowej Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów – informują władze powiatu nowosądeckiego.

W związku z tym droga będzie zamknięta dla ruchu w tym dniu w godz. 7.00 - 17.00 na odcinku od oczyszczalni ścieków w Cieniawie do skrzyżowania z drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa. Objazd drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa i drogą krajową nr 28 lub drogami gminnymi.

Gdzie jest najbardziej rakotwórcze powietrze w Polsce? Nowy Sącz tuż za podium
Nowy Targ i Pszczyna to zwycięzcy niechlubnego rankingu PAS, dotyczącego jakości powietrza. Na listę trafiły miejscowości o najwyższym zanieczyszczeniu powietrza w 2019 roku. Na szczycie miejsca, w których odnotowano wielokrotne przekroczenia dopuszczalnych norm jakości powietrza. Nowy Sącz [/inform…

W dniach 4, 5, 7, 8 grudnia 2020 r. w godz. 7.00 - 17.00 będą prowadzone roboty związane z układaniem nowej nawierzchni na drodze powiatowej Nowy Sącz - Florynka. W związku z tym, droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Kamionka Wielka - Kamionka Wielka do skrzyżowania z drogą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów. Objazd drogą krajową nr 28, drogą wojewódzką nr 981 i drogą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa - Grybów.

W dniach 3, 4, 5 grudnia 2020 r. w godz. 8.00 - 17.00 będą prowadzone prace związane z układaniem nowej nawierzchni na drodze powiatowej Podegrodzie - Mokra Wieś. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu w w/w terminie na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną Podegrodzie - Gostwica do pętli autobusowej w Mokrej Wsi. Objazd drogami powiatowymi Stadła - Długołęka - Przyszowa i Siekierczyna - Naszacowice lub drogami gminnymi.

inf./fot. Powiat Nowosądecki

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje