poniedziałek, 5 lipca 2021 10:33

Tu bezpłatnie sprawdzisz i naprawisz rower. Specjalne stacje stanęły w Gorlicach

Autor Aleksandra Tokarz
Tu bezpłatnie sprawdzisz i naprawisz rower. Specjalne stacje stanęły w Gorlicach

To świetna wiadomość dla wszystkich użytkowników dwóch kółek - bezpłatnie i na własną rękę możecie już dokonać napraw w swoim rowerze na specjalnych stacjach, które pojawiły się w Gorlicach. Jest ich aż trzy.

Przed wejściem do parku od strony ul. Słowackiego, przy skateparku oraz na miasteczku ruchu drogowego przy ul. Stawiska - to miejsca, w których stanęły stacje ibombo.

Duża stacja przy skateparku to urządzenie z którego skorzystają zarówno miłośnicy rowerów, jak i deskorolki - pojawił się tam bowiem specjalny uchwyt. Tutaj wymienić można dętkę, naprawić usterki i napompować koła.

Mniejsza stacja znalazła się przy wejściu do parku, tuż obok ławek i miejsca odpoczynku oraz przy ul. Stawiska, gdzie nawet najmłodsi mogą nauczyć się pierwszych prostych napraw rowerów.

Stacje ibombo zostały postawione w ramach realizacji zadania wybranego przez mieszkańców w zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. W ramach projektu „No pięknie” wkrótce rozświetlona zostanie także kładka do Parku Miejskiego oraz powstanie wybieg dla psów.

Biecki Jarmark Kultury gotowy w przyszłym roku? Prace można rozpoczynać
Wiadomości Gorlice. Całkowity koszt realizacji tej inwestycji to ponad 6 milionów złotych. Prace nad Bieckim Jarmarkiem Kultury można rozpoczynać.

inf./fot. UM Gorlice

Gorlice - najnowsze informacje