środa, 20 listopada 2019 16:00

Tymbark. Rozstrzygnięto konkurs „Zawieśmy na choince bombkę”

Autor Marzena Gitler
Tymbark. Rozstrzygnięto konkurs „Zawieśmy na choince bombkę”

Podopieczni stowarzyszenia Remedium w Tymbarku już po raz czwarty wystartowali w konkursie plastycznym organizowanym przez firmę Joniec.

Tegoroczny konkurs odbył się pod nazwą "Zawieśmy na choince bombkę". Uczestnicy sprawdzili swoje plastyczne umiejętności w pięciu kategoriach, dodatkowo wszystkie prace wzięły udział w głosowaniu internautów na profilu Facebook Firmy Joniec.

Wybrane prace są częścią kartki świątecznej wysyłanej przez Firmę Joniec do swoich kontrahentów I partnerów handlowych. Prace konkursowe można obejrzeć w Bibliotece Publicznej w Tymbarku.

Stowarzyszenie Remedium działa w Tymbarku już od 17 lat, obejmując swoją opieką osoby niepełnosprawne. W siedzibie stowarzyszenia można kupić niepowtarzalne obrazy, poduszki, ceramikę, kilimy oraz inne oryginalne prace wykonane przez podopiecznych stowarzyszenia w Warsztacie Terapii Zajęciowej, założonym przez Irenę Szumańską-Wrona w roku 1993. Warsztat jest miejscem gdzie 60 osób niepełnosprawnych codziennie znajduje ciekawe, rozwijające, ambitne zajęcia terapeutyczne, które pomagają im integrować się ze światem ludzi zdrowych. Wszystkie szczegółowe i aktualne informacje na temat działalności Remedium dostępne są na stronie www.remedium-tymbark.pl.

Limanowa - najnowsze informacje