czwartek, 10 października 2019 10:55

Upiorne Halloween w Energylandii!

Autor Głos 24
Upiorne Halloween w Energylandii!

Halloween to święto duchów, czarownic i całego magicznego świata. Tego dnia zacierają się granice między naszym codziennym światem, a krainą fantazji. Warto więc spędzić ten dzień w miejscu, które jest nadzwyczajne!

W tym roku z okazji święta duchów Energylandia przygotowuje specjalną imprezę tematyczną. Już 26 października w Zatorze – największy park rozrywki w Polsce nawiedzą wampiry, strzygi i wesołe upiory! Nie ma się jednak czego bać! Choć to wszystko będzie się działo na niby, możemy zagwarantować nieprzerwaną magiczną zabawę!

https://energylandia.pl/wydarzenia/halloween-night-w-energylandia/

Na ten jeden dzień w roku Energylandia zmieni swoje oblicze nie do poznania. Halloweenowe dynie, zombie, trupie czaszki, czarne koty – to tylko niektóre z elementów scenografii, które się pojawią tego dnia w Parku Rozrywki. Wszystko to po to, aby obudzić w nas jeszcze większe pokłady adrenaliny niż na co dzień, a ktokolwiek odwiedził już Energylandię wie, że wysoki poziom adrenaliny to tam codzienność! Być może to idealna okazja, żeby uciekając przed wiedźmami, przełamać swoje lęki i wybrać się na przejażdżkę na Hyperionie, mimo lęku wysokości? Tego dnia dzieją się różne dziwne rzeczy, warto jest więc próbować wszystkiego, bo nigdy nie wiemy co może się wydarzyć.

Wystylizowani animatorzy zaproszą do zabawy wszystkich uczestników tego wspaniałego wydarzenia. Strach lepiej zostawić tego dnia w domu, bo choć Energylandia będzie tego dnia wyjątkowo upiorna, to nie trzeba się jej bać – krzywdy nikt nam tam nie zrobi – czekają na nas tylko słodycze i różnego rodzaju psikusy, wprawiające nas w magiczny nastrój. Choć każda strefa ma swoich fanów, tego dnia zachęcamy do przejścia się po całym terenie Parku. W każdym zakamarku czekać będą nowe atrakcje, których nigdy nie zapomnicie. Choć czasem możecie się zastanawiać co jest prawdziwe, a co na niby – możecie być spokojni – prawdziwa będzie tylko dobra zabawa!

W Smoczym Grodzie na śmiałków czeka pierwszy w historii Energylandii dom strachów. Jeśli lubicie horrory w klimacie nawiedzonego szpitala, to konieczny element programu dla wszystkich zwiedzających. Oprócz mrocznych dekoracji, na przybyłych do domu strachów czekać będą żywe postacie, które odgrywając swoje role przeniosą Was do świata strachu, lęków i fobii. Normalnie – strach się bać! Atrakcja to została przygotowana specjalnie z myślą o fanach horrorów i będzie dostępna tylko w okresie 16-28 października. Śpieszcie się więc! Wasi znajomi już z pewnością mają zakupione bilety! Jeśli tematycznie to dla Was za dużo – na terenie Parku Rozrywki znajdziecie jeszcze dwa inne domy strachów. Wystarczy dobrze się rozejrzeć i zajrzeć wieczorami w jedną z specjalnie przygotowanych lokalizacji!

Magiczne duchy, wampiry i zombie lubią stwory, które są im podobne. Dlatego podczas Halloweenowej imprezy 26 października, każda przebrana osoba będzie mogła cieszyć się specjalnym – 50% rabatem na całodniową zabawę! Radzimy więc szybko podjąć decyzję – duchy nie lubią czekać.

Oprócz tematycznych zabaw na przybyłych czekać będą także klasyczne atrakcje. Rollercoaster, karuzelę i strefy tematyczne będą dostępne dla wszystkich od 10 rano, aż do 22:00!! To ostatni moment w tym roku, kiedy będziecie mogli zobaczyć Energylandię nocą. Możecie być pewni, że nocna iluminacja obiektu wywrze na Was jeszcze większe wrażenie niż za dnia. Zachęcamy więc do zabawy, aż do ostatniej chwili.

Czary, gusła i uroki. Zombie, wampiry i wilkołaki. Tego dnia wszystko może się zdarzyć. Jedno jest pewne – na wszystkich przybyłych do Energylandii czeka moc atrakcji. Ograniczać nas może tylko nasza wyobraźnia. O resztę idealnie zatroszczy się obsługa Parku Rozrywki, która oprócz nowych atrakcji, scenografii i animacji przygotowała tematyczne konkursy i tajemnicze pokazy. Do Halloween jeszcze trochę zostało, więc nie możemy zdradzić wszystkiego. Miejcie zatem oczy szeroko otwarte, wypatrujcie znaków, otwórzcie się na magiczną energię i do dzieła! Zapamiętajcie te noc na wieczność.

Małopolska - najnowsze informacje