poniedziałek, 17 stycznia 2022 16:32

Wadowice: Policjanci pożegnali podinspektora Piotra Bobika. Kto przejmie jego obowiązki?

Autor Głos 24
Wadowice: Policjanci pożegnali podinspektora Piotra Bobika. Kto przejmie jego obowiązki?

Po ponad 28 latach służby na zasłużoną emeryturę odszedł Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach podinsp. Piotr Bobik. Jego obowiązki szef wadowickiej policji  powierzył kom. Sebastianowi Barcikowi.

14 stycznia w budynku Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Wadowicach podinsp. Piotra Bobika. W spotkaniu, oprócz Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach – mł. insp. Arkadiusza Śniadka oraz jego zastępcy – mł. insp. Roberta Michny, wzięli udział komendanci komisariatów, naczelnicy wydziałów wadowickiej komendy, przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w Wadowicach oraz Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Wadowicach. Z uwagi na panującą epidemie koronawirusa, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Mł. insp. Arkadiusz Śniadek podziękował odchodzącemu Naczelnikowi za profesjonalizm i zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych na bardzo wysokim poziomie. Do podziękowań dołączył się również Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach oraz Przewodniczący NSZZ Policjantów powiatu wadowickiego. Za bardzo dobrą współpracę podziękowała także pani Marta Łuczyńska – Prokurator Rejonowy w Wadowicach.

Następnie szef wadowickiej policji wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach kom. Sebastianowi Barcikowi – dotychczasowemu Zastępcy Naczelnika Wydziały Kryminalnego w Wadowicach. Nowy Naczelnik podziękował za zaufanie i zadeklarował chęć utrzymania wysokiego poziomu osiąganych przez wydział wyników pracy.

Inf.: KPP Wadowice

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje