poniedziałek, 13 lipca 2020 09:52

Weekend dla dwojga, sprzyjający budowaniu relacji.

Autor Głos 24
Weekend dla dwojga, sprzyjający budowaniu relacji.

Niezależnie od tego, jaki jest staż konkretnej pary, wszystkim osobom pozostającym w związku powinno zależeć na budowaniu relacji na każdym z etapów. Aktualnie parom zależy na tym coraz bardziej, a podsycać uczucia w związku mogą na wiele sposobów. Jednym z nich jest spędzenie czasu wyłącznie we własnym towarzystwie. Spędzając urokliwy weekend można skupić się wyłącznie na sobie i jeszcze bardziej docenić wzajemną więź.

Weekend w luksusowym apartamencie

Weekend „sam na sam” ze swoją drugą połówką to idealna propozycja na świętowanie rocznicy znajomości, czy rocznicy ślubu. Można w ten sposób uczcić również ważne wydarzenie dla pary lub urodziny jednej z osób. A może partner chciałby zaaranżować zaręczyny w cudownej atmosferze? Idealnym rozwiązaniem okazuje się wówczas romantyczny weekend w Krakowie – w luksusowym apartamencie znajdującym się w centrum tego niezwykłego miasta. Marka Portfel Inwestycyjny Apartments oferuje dla par Pakiet Romantyczny, jaki na pewno spełni oczekiwania wszystkich zakochanych. W skład pakietu wchodzą: 2 noclegi w nowocześnie urządzonym apartamencie, śniadanie bufetowe, butelka wina, słodka niespodzianka na przywitanie, przygotowana już wcześniej na przybycie gości dekoracja kwiatowa, możliwość skorzystania ze strzeżonego parkingu zewnętrznego, znajdującego się 20 metrów od obiektu. Jeśli goście mają takie życzenie, to mogą również skorzystać z usług concierge. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15, a kończy o godzinie 12 w dniu wyjazdu. Apartamenty przewidziane na romantyczny weekend w Krakowie położone są w centrum miasta. Są nowocześnie urządzone, a także posiadają niezbędne wyposażenie. Rezerwując dla siebie odpowiednie lokum można zobaczyć, jak się prezentują i dopasować dla siebie najlepszy apartament. Wygodna rejestracja online pozwala w zaledwie kilka minut zarezerwować wybrane miejsce.

Niezapomniany weekend dla dwojga

Pary decydujące się na wykorzystanie pakiet romantyczny Kraków mogą być pewne, że 2 doby w Krakowie będą dla nich niezapomnianym przeżyciem. Jako że każdy z zaoferowanych apartamentów ma dogodną lokalizację, można będzie w ciągu dnia aktywnie zwiedzać Kraków, zobaczyć najważniejsze miejsca, a wieczorem wybrać się na spacer oraz zjeść romantyczną kolację w wybranej z najlepszych krakowskich restauracji. Spacer po Starym Mieście i kolacja przy świecach to perfekcyjne rozwiązanie dla zakochanych. Klimatyczne kamienice i liczne zabytki – będzie co poznawać razem. Wspólnie spędzony czas oraz odpoczynek w jednym z najpiękniejszych miast polskich zaprocentują podsyceniem uczuć w relacji i pomogą w wyjściu z codziennej rutyny.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje