wtorek, 17 września 2019 11:10

Zabawki erotyczne- czy warto eksperymentować?

Autor Głos 24
Zabawki erotyczne- czy warto eksperymentować?

Temat akcesoriów erotycznych od zawsze budzi mieszane odczucia, ponieważ równie szeroka jest grupa popierających tego rodzaju zabawki łóżkowe, co osób negatywnie nastawionych do eksperymentowania w niestandardowy sposób. Gdzie leży racja? Czy wprowadzenie do miłosnej alkowy wibratora, zmysłowej bielizny czy kajdanek to od razu skłonności do fetyszu?

Sposób na znudzenie

Im dłużej partnerzy są w związku, tym bardziej prawdopodobne, że ich stosunki płciowe staną się po prostu dużo mniej interesujące niż to było na samym początku, kiedy obydwoje poznawali siebie, swoje własne ciała oraz upodobania. Taki stan swego rodzaju znudzenia jest jak najbardziej naturalny, ale nie oznacza, że kochankowie muszą się na niego godzić i pozwolić na to, aby w ich czterech zacisznych kątach sypialni wiało nudą. Wystarczy pokusić się na tytułowe gadżety seksualne, które pozwalają wprowadzić do rutynowego, niekiedy wręcz mechanicznie odbywanego stosunku nieco świeżości i pikanterii. Przekonać się do akcesoriów łóżkowych zalecają coraz częściej nawet seksuolodzy, zdaniem których jest to doskonałe narzędzie ratunku dla związków w jakie wdarła się rutyna.

Skąd wziąć

Polacy to nadal naród dość konserwatywny w myśleniu i powściągliwy w zachowaniu, zatem nie ma się co dziwić, że statystyczny Kowalski nie przekracza progu standardowego stacjonarnego sex shopu ze śmiałością i bez skrępowania. Teoretycznie odwiedzanie tego rodzaju sklepów jest wręcz tym samym co wchodzenie do piekarni czy cukierni, jednak w mentalności naszego społeczeństwa często odbierane jest to jako niemoralne bądź wyuzdane. W gruncie rzeczy jednakże wcale nie musimy zmuszać się do pokonywania swej nieśmiałości czy robić coś na siłę, bowiem wyjątkowo szeroki wachlarz rozmaitych akcesoriów erotycznych dostępny jest także w sklepach działających online. Przykładem serwisu, za pośrednictwem którego można się zaopatrzyć w przeróżne produkty z kategorii zabawki seksualne okazuje się Venus.net. Od lubrykantów, przez skąpie wdzianka, aż do typowych gadżetów łóżkowych – każdy znajdzie coś dla siebie, bardziej lub mniej odważnego.

Styl Życia - najnowsze informacje