wtorek, 13 października 2020 14:27

Zakłady bukmacherskie – kompendium gracza

Autor Artykuł sponsorowany
Zakłady bukmacherskie – kompendium gracza

Nie da się ukryć, że obstawianie zakładów to świetny pomysł na to, aby się zabawić. W końcu niewiele potrzeba, aby poczuć tą falę emocji przy obstawianiu, jednakże wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że u bukmachera można wygrywać sporo kasy. Co więc trzeba zrobić, aby wygrywać pieniądze u buka? O tym już za chwilę!

Pamiętaj, że gracze zarabiają na błędach bukmachera

To normalne, że analitycy gier bukmacherskich, którzy są zatrudnieni u buka mogą i mają prawo popełniać błędy (choć z drugiej strony bukmacher na pewno wtedy im pojedzie po premii). W rzeczywistości oznacza to dla Ciebie, że musisz szukać błędów osoby odpowiedzialnej za opublikowanie kursu, aby wygrywać, jednakże nie jest to takie łatwe. Najlepiej będzie, jeśli zaczniesz od przeglądania oferty kursów. Pamiętaj jednak, że wysokie kursy są bardzo niebezpieczne, ponieważ zmniejszają naszą czujność, kiedy zobaczymy, że możemy tak sporo wygrać. Nawet jeśli uda ci się raz wygrać zakład po wysokim kursie, to nie uważaj, że uda ci się to teraz za każdym razem. W końcu nikt tak naprawdę nie wygrał na loterii kilka razy z rzędu, więc lepszą opcją jest obstawianie mniej, ale więcej. Przeanalizuj swoje wyniki na żywo, ponieważ może to pomóc Ci częściej wygrywać. W końcu trudno sobie wyobrazić, że dane zdarzenie można wygrać, bez odpowiedniego przygotowania. Pamiętaj również o tym, że powinieneś monitorować ligi, którymi jesteś zainteresowany.

Zwracaj uwagę na to, co bukmacherzy robią z kursami

Przed przystąpieniem do złożenia swojego kuponu, dobrze będzie, jeśli znajdziemy interesujący zakład, ale należy zwrócić uwagę na kursy podane przez bukmachera. Jeśli w tym momencie nie stawiamy zakładów, warto je dalej sprawdzać, ponieważ przeglądanie ciekawej oferty u kilku bukmacherów może nam się opłacić, zwłaszcza jeśli mamy u nich konto. Innym kryterium jest przewidywanie rentowności niektórych wydarzeń podczas wahań cen - ponieważ czasami nawet niewielkie wahania mogą sprawić, że nieopłacalne zakłady nagle staną się bardzo dochodowe.

Wielu graczy uważa, że spadek kursów na dane wydarzenie wskazuje, że wzbudził zainteresowanie zbyt wielu graczy - wiąże się to z tym, że buk chce zrekompensować potencjalne straty i dlatego wyższe kursy starają się przyciągnąć większą ilość graczy. Pamiętaj, że jedną ze złotych zasad, jeśli chodzi o obstawianie, nie jest kontynuowanie obstawiania drużyn lub meczów, ale wykorzystanie błędów popełnionych przez buka.

Dlatego też spojrzenie na zakład z innej perspektywy może pomóc Ci odróżnić się od tego, co widzą inni gracze - w końcu łatwo jest zainteresować się wybranym zakładem, ale dlaczego bukmacher akurat na tym wyniku postawił taki a nie inny kurs? To dobre pytanie, ponieważ - oczywiście, jest to sposób na nakłonienie wybranej grupy graczy do skupienia się na tym zakładzie, ale znowu nie tylko to, prawda? Dlatego, gdy zobaczysz ciekawy zakład u swojego bukmachera - zastanów się, dlaczego bukmacher koncentruje się na tym konkretnym zakładzie.

Nie warto jest obstawiać zakładów akumulowanych?

A dlaczego? To proste, ponieważ szanse na wygranie tych zakładów przez ciebie są bardzo niewielkie. W końcu czasami trudno jest wygrać choćby jeden zakład, nie mówiąc już o wygraniu kilku zakładów z rzędu. Oczywiście obecne oferowane freebety na takiego typu zakłady nie są złe, ale musisz wziąć pod uwagę, że buk często stawia sprawę w ten sposób, że możesz po prostu nie być w stanie obrócić danym bonusem, więc prawdopodobieństwo wygranej jest nadal bardzo niskie. Jednak niektórzy ludzie wiedzą, jak z niego korzystać. Jednym z takich miejsc są fora bukmacherskie to świetne miejsce do wyszukiwania ciekawych ofert i poznawania nowych znajomych, którzy są zainteresowani bukmacherami. Wreszcie, jeśli chcesz wygrywać więcej zwycięstw u bukmachera, warto zainteresować się partycypowaniem na takim forum - rzeczywiście może nam to pomóc zmienić sposób obstawiania.

Porażka

Jeśli myślisz, że u bukmachera możesz cały czas wygrywać, to przemyśl lepiej to dwa razy - bo w takim przypadku można dużo stracić - bez powodu. Dlatego musisz zaakceptować fakt, że porażka w zakładach sportowych jest normalna i nie wstydź się jej, ponieważ może się to przytrafić każdemu - nawet przy najlepszych technikach obstawianiach. Jeśli nie udało ci się wygrać akurat tego kuponu – to twoja frustracja jest bez znaczenia, ponieważ tylko pogarsza Twoje samopoczucie, a szanse na to, że spróbujesz do tego wrócić będą po prostu mniejsze. Dlatego też pamiętaj o tym, aby przeanalizować cały ten wynik, zadbaj o to, aby odpocząć chwilę I przede wszystkim, nie denerwuj się, bo tylko złość piękności szkodzi.

Pamiętaj aby korzystać z bonusów bukmacherskich

Bonusy bukmacherskie to kwestia, którą warto poruszyć, ponieważ niewielu graczy zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką pułapką mogą one być – w końcu jeśli nie przeczytasz regulaminu, to istnieje duża szansa na to, że już po wykorzystaniu kodu promocyjnego dowiesz się, że nie uda ci się obrócić bonusem.

Sport

Sport - najnowsze informacje