poniedziałek, 8 sierpnia 2022 09:26

Żegiestów. Nie żyje motocyklista. Uderzył w sygnalizator i rogatkę kolejową

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Żegiestów. Nie żyje motocyklista. Uderzył w sygnalizator i rogatkę kolejową

Do śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło w niedzielę (7 sierpnia) w Żegiestowie. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

W niedzielę (7 sierpnia) ok. godziny 21:50 w miejscowości Żegiestów doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, kierując motocyklem marki Honda, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn stracił panowanie na motocyklem. Mężczyzna zjechał z drogi, uderzając w sygnalizator świetlny, rogatkę kolejową, a następnie w betonowe studzienki telekomunikacyjne. W wyniku poniesionych obrażeń motocyklista zmarł.

Przez wiele godzin na miejscu prokurator z Prokuratury Rejonowej w Muszynie, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Dnia 7.08.2022r. o godz 21:53 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku motocyklisty. W akcji brało również udział JRG Krynica, ZRM oraz patrol policji.

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna Żegiestów Poniedziałek, 8 sierpnia 2022

fot: OSP Żegiestów

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje