wtorek, 13 kwietnia 2021 10:57

Znamy termin konferencji prasowej ministra Niedzielskiego w sprawie dalszych obostrzeń. Co nas czeka?

Autor Norbert Kwiatkowski
Znamy termin konferencji prasowej ministra Niedzielskiego w sprawie dalszych obostrzeń. Co nas czeka?

W środę odbędzie się konferencja prasowa, na której Adam Niedzielski ma ogłosić decyzję w sprawie ewentualnego przedłużenia obostrzeń pandemicznych.

Minister zdrowia zapowiedział, że dziś oraz jutro odbędą się posiedzenia rządowego zespołu zarządzania kryzysowego. – Jutro trzeba się spodziewać, że po posiedzeniu wydamy oficjalny komunikat – zaznaczył.

Z nieoficjalnych informacji - istnieje duże prawdopodobieństwo, że jedną z decyzji rządzących ma być powrót przedszkolaków do edukacji stacjonarnej, o czym piszemy tutaj.

Kiedy możliwy powrót uczniów do szkół? Czarnek: Kluczowa będzie środa i czwartek
Przemysław Czarnek w porannej rozmowie na antenie RMF FM został zapytany o planowany powrót uczniów do szkół. Minister edukacji podkreślił, że kluczowe w tym kontekście będą dane Ministerstwa Zdrowia o zakażeniach i zgonach ze środy i czwartku. Jeśli potwierdzą tendencję spadkową, to począwszy od p…

Dużą szansę na powrót mają aktywności na otwartym powietrzu. To bardzo dobry kierunek - mówiła Olga Semeniuk, wymieniając m.in. branżę eventową, ogródki gastronomiczne czy wesela "pod chmurką".

Info: Rzeczpospolita

Foto: Kancelaria Premiera

Polska

Polska - najnowsze informacje