środa, 10 kwietnia 2019 08:42

Zobacz gdzie zamówisz kwiaty na Śląsku

Autor (red)
Zobacz gdzie zamówisz kwiaty na Śląsku

Kwiaty to najprostsza, ale jednocześnie najpiękniejsza forma upominku czy prezentu.

Czasami zdarzają się takie sytuacje, że osoba której chcemy podarować kwiaty mieszka w zupełnie innej miejscowości, niż my sami. Co zrobić w takiej sytuacji? Skorzystać z poczty z kwiatami. Kwiaciarnia internetowa na dowóz świetnie funkcjonuje m.in. w Katowicach i okolicy. W bardzo prosty i szybki sposób można bliskiej osobie sprawić nie lada niespodziankę.

Kwiaty na dowóz w Katowicach i okolicy

Wiele firm oferuje dostawy kwiatów na terenie danego miasta. Nie inaczej jest w przypadku stolicy województwa śląskiego - Katowic i okolic. Profesjonalni floryści przygotowują przepiękne bukiety, wiązanki, kwiatoboxy na zamówienie.

Przebywając w zupełnie innym mieście, kraju, a nawet kontynencie można skorzystać z poczty z kwiatami, która przez kuriera doręczy wybranej osobie kwiaty. Zamówienie można złożyć przez Internet, telefonicznie lub w kwiaciarni partnerskiej E-Kwiaty.pl.

Zlecenie przekazywane jest do katowickiej kwiaciarni, która zajmuje się przygotowaniem i realizacją zamówienia. Co ważne, do przesyłki można dołączyć dowolny prezent lub upominek, np. misia, biżuterię, perfumy, czekoladki, włoskie wino, miód pitny, tort, kosze delikatesowe i wiele innych. Można również poprosić o załączenie do kwiatów specjalnej dedykacji, która odręcznie zostanie napisana przez pracowników kwiaciarni. Na Śląsku kwiaty poprzez pocztę kwiatową oprócz wspomnianych Katowic dostarczane są również do Sosnowca i Częstochowy.

Warto podkreślić, że zamówienia realizowane są w dniu jego złożenia. Kwiaty na dowóz dostarczane są w godzinach od 9.00 do 20.00. Oczywiście istnieje możliwość, aby wybrać konkretny dzień, a nawet godziny, kiedy chcemy, aby zostały przekazane kwiaty wybranej osobie. Ponadto kurierzy doręczają przesyłki w każde dowolne miejsce, zarówno do domu, pracy, firmy, czy restauracji. Do tego, cały czas można śledzić proces realizacji złożonego zamówienia i kontrolować, na jakim etapie znajduje się w danej chwili.

Kwiaty na każdą okazję

Kwiaty to sprawdzony prezent na niemal każdą okazję, tj. urodziny, imieniny, ślub, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki i Ojca, Dzień Babci i Dziadka, Komunię Świętą, narodziny dziecka, a także różne rocznice. Kwiaty będą również odpowiednie jako forma wyrażenia wdzięczności lub gratulacji z powodu awansu w pracy, obrony dyplomu, czy sukcesu sportowego.

Jeśli ktoś nie wie, jakie kwiaty wybrać na daną okazję, warto skorzystać z porady florystów. Podpowiedzą, które kwiaty będą odpowiednie na urodziny, czy imieniny, a jakie kupić z okazji ślubu. Doradzą również, jaka forma bukietu będzie bardziej efektowna lub praktyczna.

W kwiaciarni internetowej w Katowicach można zdecydować się na bukiety z różnych gatunków kwiatów, m.in. tradycyjnych róż i tulipanów, bardzo popularnych gerberów i goździków, a także frezji, storczyków, lilii oraz margaretek. Wszystkie bukiety przygotowywane są ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych kwiatów.

Zaskocz bliską osobę i zamów kwiatobox

Większość osób przyzwyczajonych jest do kwiatów w tradycyjnych bukietach lub koszach. Kwiaciarnie co chwilę zaskakują nowymi, ciekawymi i oryginalnymi pomysłami. Jednym z nich są coraz bardziej popularne kwiatoboxy. Co to takiego? To wybrany rodzaj kwiatów pięknie ułożony w specjalnym pudełku.

W takiej formie można przesłać bliskiej osobie, róże, tulipany, goździki, a nawet storczyki. Dzięki specjalnej usłudze kreatora kwiatoboxu sami decydujemy, w jakim kolorze będą kwiaty, jakiego gatunku, a nawet jakiej długości. Można zdecydować się na flower box w rozmiarze małym, średnim lub dużym. Do wyboru są również dwa kolory pudełek - biały oraz czarny. Taka forma prezentu zaskoczy nie jedną osobę i wprawi w zachwyt.

Kwiaty na dowóz to świetny sposób na sprawienie komuś niezwykłej niespodzianki. To również bardzo dobre rozwiązanie, kiedy z różnych powodów osobiście nie możemy wręczyć bliskiej osobie kwiatów. Kwiaciarnia internetowa z Katowic pomaga wywołać uśmiech ważnej dla nas osoby, poprzez tak prosty gest jak doręczenie pięknych kwiatów.

Artykuł napisany we współpracy z e-kwiaty. E-kwiaty.pl to kwiaciarnia internetowa, która współpracuje z ponad tysiącem najlepszych kwiaciarni stacjonarnych na terenie całego kraju.

Styl Życia - najnowsze informacje