środa, 27 kwietnia 2022 13:30

Młodzież organizuje panel dyskusyjny. Będzie na nim Barbara Nowak

Autor Patryk Trzaska
Młodzież organizuje panel dyskusyjny. Będzie na nim Barbara Nowak

Już w ten piątek (29.04.2022) w godzinach od 10.00 do 12.00, odbędzie się organizowany przez Młodzieżową Radę Krakowa Panel dyskusyjny pt.: "Bieżące wyzwania i problemy młodzieży". Podczas wydarzenia uczestnicy będą rozmawiać m.in o zdrowiu psychicznym u młodych ludzi, czy ich prawach podczas edukacji szkolnej.  

Panel jest bezpośrednią konsekwencją przeprowadzonej przez Młodzieżową Radę Krakowa ankiety w szkołach średnich, która podejmowała temat potrzeb i problemów z jakimi musi mierzyć się młodzież w dniu codziennym. Podczas samego wydarzenia na widowni zasiądzie krakowska młodzież, która będzie miała możliwość zadawania pytań w nurtujących ich sprawach. Panel według zapowiedzi organizatorów ma służyć rozmowie na temat wyzwań i problemów stojących przed młodzieżą oraz znalezieniu sposobów na radzenie sobie z nimi.

Plakat promujący panel "Bieżące wyzwania i problemy młodzieży"

Panel dyskusyjny pt.: "Bieżące wyzwania i problemy młodzieży" odbędzie się w najbliższy piątek (29.04.2022r) w Urzędzie Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych od godziny 10:00 do 12:00. Samo wydarzenie zostanie poprowadzone w dwóch blokach tematycznych: uzależnienia i zdrowie psychiczne oraz prawa ucznia i edukacja. W panelu swój udział potwierdzili: Barbara Nowak - Małopolski Kurator Oświaty, Mateusz Morawa - członek Stowarzyszenia Umarłe Statuty, Agnieszka Maruszczak - psycholog, Monika Borkowska - Żebrowska - kierownik działu profilaktyki Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień.

Wydarzeniu swój Honorowy Patronat Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa przyznał Rafał Komarewicz.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje