piątek, 21 czerwca 2024 13:09

Lidl odpala petardę. Masa produktów „za grosz”

Autor Głos 24
Lidl odpala petardę. Masa produktów „za grosz”

Lidl doskonale wie, jak zachęcić swoich klientów do zakupów. W czwartek (20 czerwca) wystartowały nowe promocje. Podpowiadamy: jest w czym wybierać!

W czwartek (20 czerwca) do sklepów Lidl trafiła nowa oferta promocyjna. Tym razem popularna sieć oferuje masę dodatkowych produktów „za grosz”. Tego typu promocją objętą będą m.in. wszystkie dezodoranty i antyperspiranty („2+1 za grosz”), soki chłodzone Solevita, 1l („2+1 za grosz”) oraz wszystkie produkty Pedigree i Perfect Fit dla psa („2+1 za grosz”). Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w tym wypadku, przysłowiowy grosz, zapłacimy za trzeci, najtańszy produkt. Dla najmłodszych też coś się znajdzie! Wszystkie dania Gerber są objęte promocją („3+1 za grosz”) – w tym przypadku "grosz" zapłacimy za czwarty, najtańszy produkt.

Lody dla ochłody

Biorąc pod uwagę panującą na zewnątrz wysoką temperaturę, świetnym wyborem może okazać się oferta skierowana do miłośników lodów. Warto jednak mieć na uwadze to, że jest mocno ograniczona czasowo. Tylko w piątek (21 czerwca) wszystkie lody na patyku, w rożku i lodowe kanapki do 220 ml również objęte są promocją („2+1 za grosz”) – miksować można dowolnie.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka