wtorek, 22 września 2020 12:41

Kraków. Muzeum AK modernizuje swój serwis internetowy

Autor Marzena Gitler
Kraków. Muzeum AK modernizuje swój serwis internetowy

W najbliższym czasie Muzeum AK planuje zmiany w funkcjonowaniu serwisu: muzeum-ak.pl oraz systemu newslettera.

Osoby zainteresowane aktualnościami z Muzeum mogą zarejestrować swój adres e-mail w nowym systemie newslettera dostępnym pod adresem:https://muzeum-ak.pl/newsletter-muzeum-ak/.

– Wprowadzone zmiany zwiększą komfort i bezpieczeństwo wymiany danych oraz informacji z  naszą bazą Subskrybentów – zapowiada rzecznik prasowy placówki Aleksander Czerniewicz, Kierownik Działu Edukacji i Promocji.

Osoby, które nie zarejestrują swojego adresu w nowym systemie, od października 2020 r. przestaną otrzymywać newsletter Muzeum AK. W związku ze zmianami w dniach 23-24 września użytkownicy mogą napotkać trudności w dostępie do serwisu internetowego www.muzeum-ak.pl. W czasie próby połączenia z serwisem może pojawić się komunikat dotyczący prac optymalizacyjnych oraz aktualizacyjnych. Od 25 września wszystko powinno działać w sposób stabilny.

Optymalizacja oraz aktualizacja serwisu Muzeum AK mają za zadanie wprowadzenie jeszcze większego komfortu w użytkowaniu przez Państwa serwisu oraz odnajdywaniu niezbędnych informacji w sposób intuicyjny. Jednocześnie sama strona główna zostanie poddana rewitalizacji graficznej, która zoptymalizuje szybkość ładowania treści w witrynie.

– W najbliższych miesiącach w naszym serwisie pojawi się wiele nowych, multimedialnych i interaktywnych treści, których celem będzie przede wszystkim: pielęgnowanie pamięci o dziedzictwie Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej – zapowiada Aleksander Czerniewicz.

Warto dodać, że wrzesień to miesiąc wyjątkowy dla Muzeum AK. Już od 27  września udostępniona do zwiedzania zostanie nowa wystawa  czasowa „Stój, bo strzelam! Polskie Kompanie Wartownicze  1945-1989”. Jej udostępnienie przypada na dzień 81. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego oraz 20-lecie powstania Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje