czwartek, 27 lipca 2023 14:05

Oryginalny prezent dla dziecka na chrzest – propozycje dla dziewczynek i chłopców

Autor Artykuł sponsorowany
Oryginalny prezent dla dziecka na chrzest – propozycje dla dziewczynek i chłopców

Zbliża się chrzest dziecka i nie wiesz, co podarować na prezent z tej okazji? Zastanawiasz się, co będzie odpowiednie, szukasz czegoś wyjątkowego, a może potrzebujesz pomysłu na ostatnią chwilę? Przejrzyj najlepsze inspiracje na prezent dla dziewczynek i chłopców na tę wielką okazję – z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego.

Prezent na chrzest – jaki powinien być?

Przy wyborze prezentu na chrzest najlepiej kierować się takimi kryteriami jak: bezpieczeństwo, jakość wykonania, funkcjonalność, design i dopasowanie do okazji. Oprócz tego ważna jest trwałość podarunku, aby dziecko w późniejszym wieku mogło przeglądać z sentymentem otrzymane w tym szczególnym dniu prezenty.

Na rynku dostępne są coraz bardziej oryginalne propozycje projektowane specjalnie z myślą o tej okazji. Można wybrać prezent ponadczasowy, który przetrwa próbę czasu, lub praktyczny, który będzie przydatny w pierwszym okresie życia dziecka. Coraz częściej goście wręczają koperty z pieniędzmi, należy jednak zachować ostrożność, ponieważ ta forma ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Natomiast dobrą praktyką jest skonsultowanie się z rodzicami dziecka. W końcu oni najlepiej wiedzą, co będzie najlepsze dla ich pociechy.

Prezent na chrzest dla dziewczynki – poznaj nasze propozycje!

Nasza propozycja z pewnością zachwyci zarówno malucha, jak i jego rodziców. Będzie towarzyszyć dziewczynce w czasie jej dzieciństwa i stanie się wyjątkową pamiątką na długie lata. Lalka Metoo, bo o niej mowa, to piękna zabawka i źródło radości – z pewnością stanie się przyjaciółką i towarzyszką zabaw dziewczynki. Ta wyjątkowa przytulanka pomoże dziecku zbudować piękne wspomnienia.

To jednak nie wszystko. Wybrana lalka, dzięki personalizacji, może mieć wyhaftowane imię przyszłej właścicielki. Dzięki temu dziecko nawiąże cudowną więź z nową zabawką, a nawet poczuje się za nią odpowiedzialne. Maskotka będzie „dorastać” razem z właścicielką, a w trudnych chwilach stanie się pocieszycielką czy nawet powierniczką sekretów. Aniołek, księżniczka czy urocze zwierzątko – każdy model wywoła zachwyt na buzi obdarowanej dziewczynki. Wszystkie omawiane prezenty dla dziecka na chrzest znajdziesz w sklepie Pastelove.pl.

Prezent na chrzest dla chłopca – pierwsze auto!

Jeśli szukasz idealnego prezentu na chrzest dla rocznego dziecka, dobrym pomysłem okaże się jeździk. Istnieje kilka modeli, na które warto zwrócić uwagę, ale w tym artykule przyjrzymy się jeździkowi Mercedes-AMG C63 firmy Milly Mally. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest bezpieczny i funkcjonalny, a dodatkowo wygląda jak prawdziwe miniauto! Ta zabawka nie tylko zachwyci malucha, ale także przyczyni się do rozwijania jego umiejętności motorycznych.

Omawiany model jest przeznaczony dla dziecka, które skończyło rok. Dzięki oryginalnego rozwiązaniu może jednak służyć mu aż do trzecich urodzin. W ciągu tego czasu będzie nieco się zmieniał. U rocznego dziecka będzie stanowił alternatywę dla wózka –  dzięki barierkom ochronnym maluch siedzi bezpiecznie, wspierając nogi na wysuwanych podnóżkach. Siłą napędową i kierowcą jest opiekun, co umożliwia mu specjalna rączka z tyłu jeździka. Starsze dziecko może samodzielnie wprawiać autko w ruch i samo kierować. Wystarczy odczepić rączkę, złożyć podnóżki i zdjąć barierki. Wykonany z trwałych i bezpiecznych materiałów, jeździk wytrzyma intensywną zabawę i jest gotowy do towarzyszenia dziecku w jego przygodach.

Fot. freepik.com

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka