niedziela, 25 lutego 2024 05:00

Przyjechała na przesłuchanie. To, co policjanci znaleźli w jej torebce, szokuje

Autor Katarzyna Jamróz
Przyjechała na przesłuchanie. To, co policjanci znaleźli w jej torebce, szokuje

W ubiegłym tygodniu mieszkanka powiatu myślenickiego ukradła towar w bocheńskim supermarkecie. Wezwana w tej sprawie do Komendy Powiatowej Policji w Bochni 23-latka przyjechała na przesłuchanie, mając ze sobą... mefedron. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży i posiadania narkotyków.

W poniedziałek (19 lutego) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni przyjęli zawiadomienie o kradzieży dokonanej na terenie jednego z bocheńskich supermarketów.

Sklep wycenił straty

Według uzyskanych informacji robiąca zakupy kobieta opuściła sklep, nie płacąc za znajdujący się w wózku towar – głównie były to artykuły spożywcze i alkohol. Straty sklepu oszacowano na prawie 1700 złotych. Zatrzymaniem sprawczyni zajęli się bocheńscy kryminalni, którzy w trakcie czynności ustalili, że osobą, która miała dokonać kradzieży jest mieszkanka powiatu myślenickiego.

Znaleźli narkotyki

W środę (22 lutego) funkcjonariusze udali się do miejsca jej zamieszkania. Policjanci na miejscu znaleźli część asortymentu zabranego kilka dni wcześniej ze sklepu. Kobiety w mieszkaniu jednak nie było. Dzień po wizycie policjantów, 23-latka, stawiła się w bocheńskiej komendzie, gdzie miała zostać przesłuchana. W trakcie prowadzonych czynności, szukając towaru pochodzącego ze wspomnianej kradzieży, policjanci sprawdzili samochód, którym przyjechała. Kryminalni nie znaleźli żadnego sklepowego asortymentu. Znaleźli za to... narkotyki. W torebce kobiety ujawnili substancję, którą przebadali testerem. Wynik wskazał, że jest to mefedron.

23-latka przyznała się zarówno do dokonanej kradzieży, jak i do tego, że substancja odurzająca jest jej własnością. Mieszkanka powiatu myślenickiego została zatrzymana i usłyszała już zarzuty kradzieży i posiadania narkotyków.

Źródło: KPP Bochnia
Fot. Policja.pl

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka