poniedziałek, 8 kwietnia 2024 08:27

Spektakularne otwarcie sezonu w Energylandii! O tym dniu nie zapomnimy na długo

Autor Artykuł sponsorowany
Spektakularne otwarcie sezonu w Energylandii! O tym dniu nie zapomnimy na długo

Koniec odliczania! Uroczyste otwarcie nowego sezonu w Energylandii przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Pełne emocji wydarzenie przyciągnęło wielu Gości - zarówno tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli bramy Parku, jak i wiernych fanów. Niezawodna pogoda sprzyjała zabawie, dodając blasku tej wyjątkowej chwili. Jesteśmy przekonani, że rok 2024 będzie rokiem Energylandii, a otwarcie sezonu to dopiero początek niezapomnianych emocji, które na Gości czekają w Największym Parku Rozrywki w Polsce.

W dniu otwarcia, Park - który w tym roku świętuje 10-lecie istnienia - rozkwitł w pełni swojej okazałości, witając Gości na ekspedycji po sześciu tematycznych krainach, pełnych atrakcji dla każdego – bez względu na wiek. Od emocjonującego Roller Coastera RMF Dragon, przez szczyty adrenaliny w Strefie Ekstremalnej, aż po mokrą przygodę w Aqualantis z Double Launch Coaster Abyssus, Energylandia ponownie udowodniła, że jest miejscem, gdzie magia i zabawa nie mają granic. A my wciąż nie wiemy, czy najszersze uśmiechy widzimy na małych buziach, czy na twarzach dorosłych. Tutaj świetnie bawią się całe rodziny.

Czekamy na otwarcie Sweet Valley! Co znajdziemy w nowej stefie?

Energylandia już czeka na Gości w kolejnych dniach, jednocześnie zapraszając na nadchodzące wydarzenie, które z pewnością zostanie zapisane złotymi literami w historii Parku. Już 27 kwietnia 2024 roku, Energylandia uroczyście otworzy bramy do krainy słodkich fantazji - Sweet Valley. Nowa strefa, która rozpościera się na 4 hektarach, to nie tylko raj dla miłośników słodyczy, ale przede wszystkim miejsce, gdzie lizaki, tabliczki czekolady i wata cukrowa tworzą niesamowite atrakcje. Wśród nich dwie flagowe rodziny rollercoasterów: Fluff Choco Chip Creek, wyróżniający się trasą o długości 1200 m i prędkością 55 km/h oraz Nacomi Honey Harbour, oferujący emocje przy prędkości 46 km/h na trasie 254 metrów. To niepowtarzalne przeżycia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, które w towarzystwie opiekuna mogą cieszyć się wspólną zabawą.

Ale Sweet Valley to więcej niż emocjonujące rollercoastery. Dwupoziomowa karuzela Candy Carousel, wiejska stodoła Crazy Barn na obrotowej platformie i urocze gondole Bumble Boats to tylko niektóre z atrakcji, które zapewnią rozrywkę na każdym kroku. Centralnym punktem strefy jest multifunkcyjny teatr Sweet Valley Town Hall Theatre - serce rozrywki
i spotkań dla rodzin, który zostanie otwarty już w II etapie. Sweet Valley to miejsce dedykowane najmłodszym Gościom Parku
i nie mamy wątpliwości co do tego, że to właśnie oni pokochają je najbardziej.

Zapinamy pasy i startujemy! To dopiero początek atrakcji w jubileuszowym sezonie

Celebrując dekadę niezapomnianych przygód, Energylandia kontynuuje swoją misję dostarczania radości i emocji. Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy byli z nami podczas tego uroczystego otwarcia i nie możemy się doczekać, aby podzielić się kolejnymi spektakularnymi chwilami. Zapraszamy do odwiedzania nas przez cały sezon jubileuszowy, obiecujący mnóstwo niespodzianek i specjalnych atrakcji, nie tylko podczas otwarcia Sweet Valley, ale również przez resztę roku, włącznie z obchodami 10. urodzin Parku 14 lipca. Do zobaczenia w Energylandii - miejscu, gdzie magia nigdy się nie kończy!

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje

Rozrywka