czwartek, 3 września 2020 09:53

Szukasz SPA w Krakowie, na masaż lub wieczór panieński? Sprawdź tę propozycję!

Autor Głos 24
Szukasz SPA w Krakowie, na masaż lub wieczór panieński? Sprawdź tę propozycję!

SPA to idealne miejsce do odpoczynku, zwłaszcza gdy świat wokół nas pędzi, zadań w pracy nie brakuje, a my potrzebujemy oddechu. To również idealne miejsce, by świętować wieczór panieńskie – zwłaszcza gdy SPA znajduje się w sercu Krakowa, wtedy bliskość licznych klubów sprawia, że czas ten będzie naprawdę niezapomniany. Niezależnie jednak od tego, dlaczego poszukujecie SPA – jeżeli ma być ono właśnie w Krakowie, warto wybrać Moonlight SPA.

Moonlight SPA to popularne, krakowskie SPA, znajdujące się przy ul. Bonifraterskiej 2. Możemy liczyć tutaj na bogatą ofertę masaży w Krakowie, nie tylko relaksacyjnych, ale również leczniczych, antycellulitowych czy w końcu masaży dla dwojga. Nie można zapominać również o bogatej ofercie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, mezoterapii mikroigłowej czy kwasu na twarz. Samo SPA jest często i chętnie polecane przez liczne klientki, o czym świadczą m.in. liczne pozytywne opinie w Wizytówkach Google.

SPA Kraków

Pakiety oferowane przez Moonlight SPA

Moonlight SPA ma do zaoferowania wiele zróżnicowanych pakietów, skierowanych do różnych grup nie tylko klientek, ale również klientów. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać opcję idealnie dopasowaną do swoich wymagań. Oto one!

SPA dla Niej – czeka tu na nas ekspresowy rytuał ciała i twarzy, nazwany Pełnią Relaksu, gwarantujący uczucie lekkości oraz relaksacji. Blask Nowej Ciebie to rytuał nawilżający od stóp do głów, który pozostawia skórę niesamowicie gładką. Kobiece Piękno to natomiast oczyszczający peeling z masłem shea, masaż relaksacyjny całego ciała oraz m.in. kompleksowy zabieg na twarz, szyję i dekolt.
SPA dla Niego – czeka tu na nas Pakiet Ekspresowy, który zawiera masaż klasyczny całego ciała na naturalnym olejku migdałowym, masaż twarzy, szyi, ramion i karku oraz masaż pędzelkami okolic oczu. Pakiet Regeneracyjny zawiera m.in. peeling solny czy masaż relaksacyjny, natomiast Pakiet Perfekcyjny to m.in. peeling solno-cukrowy, aromatyczny masaż relaksacyjny całego ciała, kompleksowy zabieg na twarz, szyję i dekolt czy masaż dłoni oraz stóp.

Dowiedz się więcej → kosmetyczka w Krakowie

SPA dla Par – w tym przypadku czeka na nas Pakiet Błogości, składając się m.in. z peelingu czekoladowego i kokosowego czy relaksacyjnego masażu gorącą czekoladą, Pakietu de Luxe – w tym wypadku oferuje się nam peeling solno-cukrowy, masaż ciepłymi stemplami czy masaż relaksacyjny stóp. Możemy wybrać również Pakiet Diamentowy, w tym przypadku zawiera on min. masaż relaksacyjny całego ciała, kompleksowy zabieg na twarz, szyję i dekolt czy masaż pędzelkami okolic oczu.
SPA dla Przyszłej Mamy – przygotowany specjalnie dla Pań w ciąży, od 16 do 35 tygodnia. Wszystko po to, aby kobieta, w tym wyjątkowym stanie, poczuła się idealnie dopieszczona i po prostu piękna. W pakiecie tym zawarte są odprężający masaż nóg i stóp wykonywany na ciepłym oleju kokosowym, masaż relaksacyjny dłoni, przedramion oraz ramion, zabieg ekspresowy na twarz, szyję i dekolt oraz masaż pędzelkami okolic oczu.
SPA dla Świeżo Upieczonej Mamy – to idealna opcja dla wszystkich młodych mam, które zasługują na wypoczynek, ukojenie i spokój. W ramach tego pakietu możemy liczyć na masaż relaksacyjny całego ciała, kompleksowy zabieg na twarz, szyję i dekolt, masaż pędzelkami okolic oczu oraz masaż relaksacyjny dłoni.

Wieczór panieński w Krakowie

SPA to idealne miejsce na spędzenie wieczoru panieńskiego, a przynajmniej jej początkowej części. Ogromna dawka relaksu i spokoju to coś, czego potrzebuje przyszła Panna Młoda, to również miejsce, gdzie będzie ona mogła zadbać o swój wygląd. Nic dziwnego, że tak wiele druhen decyduje się właśnie na organizację tego wyjątkowego wieczoru właśnie w Moonlight SPA. Znakomita lokalizacja sprawia, że bardzo łatwo dostać się stąd do wybranego przez siebie klubu.

SPA przygotowało również specjalną ofertę, dedykowaną właśnie wieczorom panieńskim oraz przyszłym Pannom Młodym. W jej przypadku najważniejsze jest to, aby zapewnić Pannom Młodym naprawdę wyjątkowy i niezapomniany przez lata wieczór! Więcej informacji na temat oferowanych, specjalnych pakietów, można dowiedzieć się pod adresem https://moonlightspa.pl/slubne/.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje