wtorek, 20 lipca 2021 11:47

Wyjeżdżasz na wakacje i chcesz się zaszczepić? Będzie to możliwe 31 lipca w Bochni

Autor Głos 24
Wyjeżdżasz na wakacje i chcesz się zaszczepić? Będzie to możliwe 31 lipca w Bochni

Każdy osoba, która wyraża chęć przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19, może to zrobić w sobotę 31 lipca w Szpitalu Powiatowym w Bochni. Szczepienie preparatem Pfizer rozpocznie się od godz. 8 i potrwa do godz. 16. Aby się zaszczepić konieczna jest wcześniejsza rejestracja.  

Każda osoba planująca przyjąć szczepionkę przeciwko COVID-19 musi wcześniej zarejestrować się, wybierając jedną z poniższych metod:

  • Rejestrując się elektronicznie poprzez stronę pacjent.gov.pl

Wybierając taki sposób możesz, ale nie musisz posiadać Profilu Zaufanego. Jest możliwość wyboru szybkiej ścieżki szczepień. Wystarczy podać swój numer PESEL, nazwisko i numer telefonu a system przydzieli termin i miejsce szczepienia. Wybierając szybką ścieżkę nie można jednak anulować ani zmienić terminu.

  • Dzwoniąc na bezpłatną infolinię pod numer - 989

Do zapisu wystarczy numer PESEL, podanie numeru telefonu nie jest wymagane. W przypadku podania numeru telefonu, zainteresowany otrzyma wcześniej powiadomienie SMS z potwierdzeniem wizyty. Dzwoniąc na infolinię należy podać termin i miejsce, w którym będzie przyjmowane szczepienie.

  • Wysyłając SMS na numer 880 333 333 lub 664 908 556o w treści wpisując: SzczepimySie

W przypadku wysłania SMS nastąpi przekierowanie do systemu, który pokieruje krok po kroku. Należy podać numer PESEL i kod pocztowy. Termin szczepienia zostanie przyznany w punkcie blisko miejsca zamieszkania i w możliwie najszybszym terminie. Można również wybrać inne daty.

W Szpitalu Powiatowym w Bochni został uruchomiony numer tel.  14 615 32 50, pod którym można zarejestrować się na szczepienie. Rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-12.

fot.: Pixabay

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje