czwartek, 13 lutego 2020 08:24

Wózek dziecięcy 2w1 – bezpieczeństwo połączone z praktycznością

Autor Artykuł sponsorowany
Wózek dziecięcy 2w1 – bezpieczeństwo połączone z praktycznością

Dobierając odpowiedni wózek dziecięcy, kierujemy się nie tylko jego walorami estetycznymi, ale przede wszystkich funkcjonalnością. W trosce o zapewnienie naszemu potomkowi bezpieczeństwa, wybieramy produkty najwyższej jakości, które spełniają nasze oczekiwania.

Dobierając odpowiedni wózek dziecięcy, kierujemy się nie tylko jego walorami estetycznymi, ale przede wszystkich funkcjonalnością. W trosce o zapewnienie naszemu potomkowi bezpieczeństwa, wybieramy produkty najwyższej jakości, które spełniają nasze oczekiwania. Wózki dziecięce 2w1, to wspaniałe rozwiązanie dla każdego rodzica, dla którego dobro dziecka stoi na pierwszym miejscu.

Wersja gondolowa połączona z wersją spacerową

Wózek 2w1 stanowi połączenie standardowego wózka głębokiego, z wózkiem spacerowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musimy zaopatrywać się w dwa osobne wózki, ponieważ w ciągu zaledwie kilku minut, jesteśmy w stanie zmienić pozycję leżącą naszej pociechy – na pozycję siedzącą. Funkcja ta sprawdzi się zarówno w przypadku niemowlaków, jak i większych dzieci. Odpowiednio dopasowana do nowonarodzonego dziecka gondola, posiada wystarczająco dużo przestrzeni, dzięki czemu nie ogranicza ona ruchów niemowlęcia. Regulowana spacerówka, wyposażona w pasy – to miejsce z którego nasze dziecko obserwuje oraz poznaje świat w początkowej swojej fazie. Dlatego też, dostosowana jest ona tak, aby nie ograniczać ruchów oraz widoczności naszego maluszka.

Doskonała jakość materiałów – z których wykonane są wózki dziecięce 2w1 – to gwarancja bezpieczeństwa i wieloletniego użytkowania. Oferowane przez nasz sklep modele, pochodzą od czołowych producentów w dziedzinie produkcji wózków dziecięcych. Wieloletnie doświadczenie oraz wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów – to ich największe atuty.  Swoje produkty tworzą z precyzją oraz ogromną staranności, wiedząc jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo ich dziecka.

Nowoczesna elegancja

Zastosowane w wózkach innowacyjne rozwiązania, np. możliwość regulacji spacerówki, zapewniają naszemu dziecku nie tylko wygodę, ale również odgrywają istotną rolę w początkowej fazie wzrostu, pozwalają na szybką zmianę pozycji maluszka. Dzięki dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz prostocie wykonania, stworzone przez naszych producentów wózki są ponadczasowe oraz eleganckie. Ogromny wachlarz dostępnych rozmiarów, kształtów oraz barw, pozwoli na dobranie odpowiedniego modelu, w zależności od preferencji oraz wymagań rodziców.

Ponadto, wiele oferowanych przez nasz sklep modeli, posiada w zestawie dodatki, dzięki którym codzienne użytkowanie stanie się jeszcze łatwiejsze oraz przyjemniejsze. Pokrowce przeciwdeszczowe, moskitiery, kosze na zakupy oraz torby na akcesoria, to elementy niezbędne podczas każdego spaceru.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje