niedziela, 4 lipca 2021 23:20

Wracają sportowe emocje na żywo! Od piątku XVIII Memoriał Wagnera

Autor Marzena Gitler
Wracają sportowe emocje na żywo! Od piątku XVIII Memoriał Wagnera

Już w 9 lipca w Tauron Arenie Kraków odbędzie się XVIII edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Kibice po raz pierwszy, od wielu miesięcy, będą mogli uczestniczyć na żywo w meczu reprezentacji Polski!

Od 9 do 11 lipca w TAURON Arenie Kraków rozegrana zostanie XVIII edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Szykujący się do walki o medale w Tokio polscy mistrzowie świata zaprezentują się polskim fanom, a najlepsi kibice świata po raz pierwszy od wielu miesięcy będą mogli uczestniczyć na żywo w meczu reprezentacji Polski. Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie, a ceny zaczynają się od 19 złotych.

Wejściówki sprzedawane są na poszczególne dni Memoriału (każda jest ważna na dwa spotkania danego dnia), ceny rozpoczynają się od 19 zł (szósta kategoria cenowa). Dystrybucją biletów zajmuje się firma Eventim, a wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.eventim.pl/artist/memorial-wagnera/.

– To dla nas wielka satysfakcja, że możemy rozpocząć sprzedaż biletów, czyli znowu spotkać się z naszymi kibicami – podkreśla Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. – Sport bez widzów, bez głośnego dopingu traci bardzo dużo, wszyscy się o tym przekonaliśmy w ciągu ostatniego roku. Mamy nadzieję, że ten Memoriał da wszystkim fanom biało-czerwonych dużo radości, a głośny doping poniesie naszych graczy do medalu w Tokio.

Wszystkie informacje dotyczące warunków uczestnictwa w imprezie można znaleźć w regulaminie, posiadacze biletów zobowiązują się m.in. do wypełnienia ankiety o stanie zdrowia przed wejściem na teren hali. Na trybunach może być zajęte 50 procent miejsc siedzących wyznaczonych naprzemiennie, co drugie miejsce. W przypadku zmiany restrykcji, które będą skutkować zmniejszeniem liczby dostępnych miejsc, a liczba sprzedanych biletów na dzień imprezy wyniesie więcej niż dopuszczalna liczba widzów, decydować będzie kolejność zakupu biletów.

Program XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

Piątek 9.07.2021
godz. 15.00* Tunezja – Egipt
godz. 18.00 Polska – Norwegia

Sobota 10.07.2021
godz. 15.00 Norwegia – Egipt
godz. 18.00 Polska – Tunezja

Niedziela 11.07.2021
godz. 13.00 Tunezja – Norwegia
godz. 16.00 Polska – Egipt

* godziny początku meczów mogą jeszcze ulec zmianie, ze względu na transmisję telewizyjną.

Wszystkie informacje dotyczące warunków uczestnictwa w imprezie można znaleźć w regulaminie. Posiadacze biletów zobowiązują się m.in. do wypełnienia ankiety o stanie zdrowia przed wejściem na teren hali. Na trybunach może być zajęte 50 procent miejsc siedzących, wyznaczonych naprzemiennie. W przypadku zmiany restrykcji, które będą skutkować zmniejszeniem liczby dostępnych miejsc, a liczba sprzedanych biletów na dzień imprezy wyniesie więcej niż dopuszczalna liczba widzów, decydować będzie kolejność zakupu biletów. Regulamin jest dostępny TUTAJ.

inf. i foto: fundacjawagnera.pl

Kraków

Kraków - najnowsze informacje