czwartek, 19 października 2023 10:51

Wygrała demokracja! – Artur Kozioł o wynikach wyborów

Autor Patryk Trzaska
Wygrała demokracja! – Artur Kozioł o wynikach wyborów

– Wygrała demokracja! Odczuwamy dziś wielką radość i dumę z wyboru wartości demokratycznych. Polski jest otwarta, nowoczesna i samorządna. Podczas wyborów zobaczyliśmy, jak wielka moc tkwi w naszym społeczeństwie – komentuje wyniki wyborów Artur Kozioł, Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka.

– Mam poczucie, że przebyliśmy wspólnie długą drogę w marszu o przyszłość naszego kraju, a dziś możemy cieszyć się ze zwycięstwa Polski naszych marzeń. Wspólnymi siłami, uczestnicząc w wyborach wybraliśmy życie i przyszłość w kraju wolnym, mądrym, inwestującym w przyszłość naszych dzieci i kolejnych pokoleń, z nowoczesną oświatą, z dbałością o środowisko naturalne, a przede wszystkim w kraju, gdzie szanuje się prawa człowieka – mówi o wynikach wyborów Artur Kozioł, Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka.

Włodarz Miasta Soli podziękował wszystkim, którzy oddali swój głos w wyborach parlamentarnych. – Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali ze swojego prawa obywatelskiego, oddając głos w wyborach parlamentarnych, dziękuję tym, którzy zachęcali do głosowania walcząc o wysoką frekwencją, tym, którzy zdecydowali się znaleźć na listach wyborczych. Dzięki Wam mogę powiedzieć - wygraliśmy naszą samorządność! – zaznaczał Artur Kozioł.

Artykuł sponsorowany

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka