wtorek, 3 października 2023 09:05

Artur Kozioł do Barbary Nowak: Już się ,,zmartwiłem", że po cichu Pani zrezygnowała

Autor Patryk Trzaska
Artur Kozioł do Barbary Nowak: Już się ,,zmartwiłem", że po cichu Pani zrezygnowała

Burmistrz Wieliczki oraz kandydat do sejmu z okręgu 13, Artur Kozioł pisze list od miliona „barbarzyńców” do Małopolskiej Kurator Oświaty, Barbary Nowak. Włodarz Miasta Soli, który był obecny na ,,Marszu Miliona Serc" w Warszawie, zaznaczył, że nie życzy sobie obrażania osób idących w zgromadzeniu.

– Już się ,,zmartwiłem", że po cichu Pani zrezygnowała, jako że od rozpoczęcia kampanii zapanowało w Pani gabinecie zaskakujące milczenie. Wymowne               milczenie zapowiadające duże trudności i kłopoty z akceptacją Pani poglądów w czasie trwającej kampanii wyborczej przez środowisko polityczne, które Pani reprezentuje – pisze w liście od miliona „barbarzyńców”, burmistrz Wieliczki, Artur Kozioł.

– Jednak proszę się nie martwić - nikt z opozycji nie zapomniał o działaniach kuratorium odkąd Pani kieruje tą instytucją. Już dziś Panią zapewniamy, że po 15 października wszystko naprawimy. Szkoła stanie się samodzielna i samorządna – dodaje kandydat do sejmu z list Koalicji Obywatelskiej.

– Jeszcze jedno - uczestniczyłem w ,,Marszu Miliona Serc" i nie życzę sobie, aby mnie i miliona uczestniczących w nim osób obrażano. W naszym kraju każdy obywatel ma prawo do szacunku i kurator oświaty powinien o tym wiedzieć – podkreślał Artur Kozioł.

Artykuł sponsorowany

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka