wtorek, 7 maja 2024 13:04

Brzesko. Wyjątkowe wydarzenie już w najbliższą sobotę

Autor Katarzyna Jamróz
Brzesko. Wyjątkowe wydarzenie już w najbliższą sobotę

Burmistrz Tomasz Latocha oraz Urząd Miejski w Brzesku zaprasza w najbliższą sobotę (11 maja) na Piknik, który odbędzie się przy brzeskim Skateparku. Organizatorzy wydarzenia zaplanowali dla przybyłych gości mnóstwo atrakcji.  

Piknik odbędzie się w najbliższą sobotę (11 maja) w brzeskim Skateparku przy ul. Składowej 4. Otwarcie eventu zaplanowano na godzinę 14:00. Organizatorzy wydarzenia przewidują dla przybyłych gości mnóstwo atrakcji.

Fot. UM Brzesko

W programie znajdziemy m.in. prezentacje obiektu, pokazy, festiwal baniek mydlanych, samochody bumper cars, dmuchańce i atrakcje dla najmłodszych, grill oraz szkolenia z jazdy na deskorolce, rolkach, hulajnodze i BMX-ie.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Przypomnijmy, budowa skateparku na osiedlu Słotwina zakończyła się w grudniu 2023 roku. Obiekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników. Na terenie skateparku zamontowano pięć kamer, które są bezpośrednio podpięte do stanowiska oficera dyżurnego Policji w Brzesku. Takie rozwiązanie ma poprawić bezpieczeństwo użytkowników obiektu oraz przyległego parkingu. W skateparku planowane są pokazy i nauka bezpiecznego korzystania z obiektu.

Fot. Tomasz Jan Latocha Burmistrz Brzeska/Facebook

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje

Rozrywka