czwartek, 11 stycznia 2024 15:48

Budynek OSP Sułkowice-Bolęcina czeka przebudowa

Autor Mirosław Haładyj
Budynek OSP Sułkowice-Bolęcina czeka przebudowa

10 stycznia burmistrz Andrychowa Tomasz Żak poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że budynek OSP Sułkowice-Bolęcina czeka przebudowa. Umowa została podpisana, znana jest też wstępną datę realizacji tej inwestycji.

Budynek w którym stacjonują strażacy w Sułkowicach-Bolęcinie ma już prawie 70 lat. Burmistrz napisał na swoim profilu na Facebooku, że to ostatnia remiza w gminie Andrychów, która wymaga przebudowy. Mieszkańcy w komentarzach zareagowali bardzo pozytywnie. Można zauważyć, że długo wyczekiwali tej konkretnej inwestycji. Umowa już została podpisana, a plan zakończenia inwestycji to I kwartał 2025 roku.

Bardzo dobra informacja 😁👍. W dniu wczorajszym podpisaliśmy umowę na przebudowę budynku OSP w Sułkowicach Bolęcinie . To...

Opublikowany przez Tomasza Żaka Środa, 10 stycznia 2024

Na reakcję samej OSP Sułkowice-Bolęcina nie trzeba było długo czekać, bo niedługo po wpisie Burmistrza udostępnili go na swoim profilu. W poście burmistrz zamieścił plan przebudowy budynku, ma on ilustrować zmiany dostosowujące remizę w Bolęcinie do obecnych standardów.

Plan nowego budynku OSP/Fot.: Facebook – Tomasz Żak
Plan nowego budynku OSP/Fot.: Facebook – Tomasz Żak

Fot. i inf.: Facebook – Tomasz Żak, UM Andrychów

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka