niedziela, 9 sierpnia 2020 08:01

Burmistrz Wojnicza zakażony koronawirusem. Wiemy, jak się czuje

Autor Mirosław Haładyj
Burmistrz Wojnicza zakażony koronawirusem. Wiemy, jak się czuje

Informację przekazał na swojej stronie internetowej Urząd Miejski w Wojniczu.

7 sierpnia, w piątek na stronie Urzędu Miejskiego w Wojniczu (powiat tarnowski) pojawił się komunikat o wykryciu koronawirusa u burmistrza Wojnicza, Tadeusza Bąka. Burmistrz wykonał badanie prywatnie, po powrocie z urlopu, ale przed pojawieniem się w pracy.

Jak czytamy w komunikacie, Tadeusz Bąk czuje się dobrze i aktualnie przebywa w domu, zaś Urząd Miejski w Wojniczu funkcjonuje normalnie (w ramach wzmożonego rygoru sanitarnego). Urzędnicy przypominają jednak o zastosowanie sie do wcześniejszych komunikatów i ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum.

Poniżej pełna treść komunikatu UM:

Szanowni Państwo,
w dniu dzisiejszym Urząd Miejski w Wojniczu został poinformowany telefonicznie przez Burmistrza Wojnicza Pana Tadeusza Bąka, że uzyskał pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2.
Badanie zostało wykonane prywatnie, bowiem Burmistrz w trosce o dobro i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników tutejszego urzędu po odbytym urlopie uznał w świetle aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju o takiej konieczności. Urząd pozostaje w stałym kontakcie z sanepidem, wciąż obowiązuje wzmożony reżim sanitarny. Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami prosimy o ograniczenie do minimum wizyt w urzędzie.
W sprawach niecierpiących zwłoki bardzo proszę o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyt.
Burmistrz czuje się dobrze i przebywa w domu.
O każdorazowej zmianie sytuacji  będziemy Państwa informować na bieżąco, a wszelkie działania będą podejmowane we współpracy z odpowiednimi służbami.
Burmistrzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
koronawirus najnowsze informacje

Inf.: UM Wojnicz
Fot.: Facebook/ Tadeusz Bąk

Tarnów - najnowsze informacje