wtorek, 2 marca 2021 11:52

Chrzanów: pandemia im nie przeszkodzi, wirtualna VI edycja Dnia Kobiet

Autor Julia Mistarz
Chrzanów: pandemia im nie przeszkodzi, wirtualna VI edycja  Dnia Kobiet

Mieszkańcy Chrzanowa pokazują, że nie zapomnieli o kobietach i jak co roku celebrują ten dzień. Zdalna podróż przez różne aspekty kobiecości, czyli organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie VI edycja Dnia Kobiet, pod hasłem KOLOR KOBIETY.

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej. Widzowie będą mogli obejrzeć nagrany wcześniej film pt. "Kolor Kobiety". Wydarzenie startuje od godziny 15:00.

Jest to edycja specjalna, ponieważ po raz pierwszy wydarzenie odbywa się online. W nagranym filmie widzowie będą mogli zobaczyć znajdującą się w bibliotece wystawę fotograficzną, składającą się z pięciu sfer: ciała, ducha, zdrowia, umysłu i serca. W ramach tych sfer zostaną przedstawione krótkie materiały o wszechstronności kobiet, powstałe przy współpracy ze Studiem Fotograficznym „Zielony Kadr” oraz innymi  lokalnymi partnerami.

Jak co roku, Chrzanowski Dzień Kobiet zakończy quiz o kobiecej tematyce. Panie będą mogły wygrać vouchery do cukierni i bony na zabiegi kosmetyczne.

Info: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie

Chrzanów - najnowsze informacje