środa, 15 kwietnia 2020 11:32

Dąbrowa Tarnowska. Uratujmy Kino Sokół

Autor Marzena Gitler
Dąbrowa Tarnowska. Uratujmy Kino Sokół

Dyrektor dąbrowskiego Sokoła apeluje do widzów o pomoc w utrzymaniu kina, które z powodu epidemii nie ma żadnych dochodów. Jak to zrobić?

"Drodzy Widzowie, Przyjaciele i Sympatycy Kina „Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej, jedynego premierowego kina w powiecie dąbrowskim, obchodzącego w tym roku X-lecie ery cyfrowej, wcześniej funkcjonującego przez wiele dziesięcioleci na mapie kulturalnej kin w Polsce.

Wskutek pandemii koronawirusa kolejny miesiąc nie mamy przychodów, nie sprzedajemy naszych usług. Wydaje się, że to nie będzie taki miesiąc ostatni. To nie tylko bilety do kina, ale również sklepik gastronomiczny, wynajmy pomieszczeń, reklama.

Wiemy, jakim dramatem społecznym jest walka z pandemią na froncie medycznym. Codziennie przybywa zakażonych i ofiar śmiertelnych. Dramat to też izolacja w ramach narodowej kwarantanny, która jest niezbędna dla naszego zbiorowego bezpieczeństwa.

Zwracam się do Was z gorącym apelem – pomóżcie uratować Kino „Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej przed ekonomicznym upadkiem. Jeśli wyłączenie kin w Polsce się znacząco przedłuży (a takie obawy są bardzo poważnie uzasadnione), nie będzie do czego wracać.

Już dziś możesz nam pomóc i wydatnie przyczynić się do uratowania Kina „Sokół. W ramach ogólnopolskiej akcji ogłoszonej przez największego brokera reklam kinowych w Polsce – „KiNADS” możesz zakupić on-line voucher, który zamienisz na bilet na dowolny seans u nas wkrótce po odwieszeniu działalności.

W Twoich rękach jest los jedynego premierowego kina w powiecie. Trzykrotnie w ostatnich 15 latach nękała nas powódź – odrodziliśmy się. Teraz jesteśmy poddani najtrudniejszej próbie…

Szczegóły akcji: https://www.wspieramy-kina.pl/"

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje

Rozrywka