piątek, 24 września 2021 13:22

Dlaczego STS zdominował rynek bukmacherski?

Autor Artykuł sponsorowany
Dlaczego STS zdominował rynek bukmacherski?

Rynek zakładów sportowych kwitnie z miesiąca na miesiąc. Polscy bukmacherzy są coraz częściej wybierani przez zawodowych typerów. Pozycję dominatora na tej płaszczyźnie już od jakiegoś czasu utrzymuje STS. Jak wyglądają statystyki? Czym cechuje się STS? Dlaczego ta firma hazardowa nie narzeka na brak zainteresowania swoimi usługami?

Jak przedstawia się aktualna sytuacja na rynku?

Biorąc pod uwagę wiele rankingów, szybko można dojść do wniosku, że STS to prawdziwy dominator. W końcu ta firma bukmacherska jest bardzo często na pierwszym miejscu. Ludzie uwielbiają ten podmiot hazardowy za wiele rzeczy. Warto też wspomnieć o innym istotnym fakcie. Same rankingi popularności (gdzie Klienci oceniają np. ofertę, bonusy itd.) to jedno. Inna sprawa dotyczy wpływów. A na tym polu STS zasadniczo… nie ma sobie równych. Rozmaite źródła podają, że ta firma hazardowa posiada około 50% wpływów z całego rynku. A przecież rywalizacja jest dość spora. To natomiast wyraźnie pokazuje, że STS jest zdecydowanie najlepszy. Warto zauważyć, że ten podmiot bukmacherski generalnie nie tylko zajmuje się oferowaniem zakładów wzajemnych. Poza tym jest sponsorem wielu drużyn. STS od lat wspiera polski sport. M.in. to główny sponsor reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn, ale nie tylko. Dodatkowo ta firma hazardowa wspiera takie drużyny, jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin itd. Od pewnego czasu STS oferuje swoje usługi także poza Polską. U nas, na rodzimym rynku, ten podmiot bukmacherski już dawno zdystansował konkurencję. Teraz STS chce podbijać branże zagraniczne. Na szczęście włodarze tej firmy bukmacherskiej nie zapominają o Polsce i tym samym nie spoczywają na laurach.

Najważniejsze zalety STS

Dlaczego ta firma hazardowa jest tak lubiana? Polscy bukmacherzy oferują ogólnie dobre usługi. A STS jest na tym froncie bardzo uniwersalny. Dzięki temu ma rok po roku kalendarzowym coraz więcej Klientów. Przede wszystkim STS to legalna firma bukmacherska. Ta sprawa może być przez Ciebie sprawdzona na minimum kilka sposobów. Np. na stronie internetowej STS, czy po przeglądnięciu rejestru domen zakazanych. Dodatkowo masz okazję liczyć na bardzo hojne bonusy. Do wyboru jest np. opcja bez depozytu. W tym momencie (stan na 24 września) masz okazję zainkasować 25 PLN w formie freebeta. Jeśli zaś chcesz wpłacić pieniądze, to zyskasz jeszcze więcej. Wszak STS oferuje atrakcyjny bonus 100% do 1200 PLN. Dzięki temu możesz szybko podwoić stan swojego konta. Warunki obrotu są naprawdę atrakcyjne. Wszak nie ma żadnego terminu, a to zawsze byłoby spore utrudnienie. Dodatkowo musisz zagrać tylko za trzykrotność otrzymanej sumy. Warto zauważyć, że STS udostępnia transmisje sportowe. Są one przeprowadzane na żywo. Czym się cechują? Takie transmisje są m.in. darmowe. Dodatkowo różnorodne, dlatego każdy fan sportu coś dla siebie znajdzie. Pamiętaj, że STS umożliwia typowanie na kilka sposobów. Możesz wybrać się do jednego z wielu punktów stacjonarnych. Nie ma przeszkód, by grać przez internet albo korzystać z aplikacji mobilnej.

Bogata oferta i wysokie kursy

Za co jeszcze STS jest uwielbiany przez graczy z naszego kraju? Na pewno liczy się bardzo dobra oferta. Ogólnie możesz typować zakłady prematch (przed rozpoczęciem) oraz live (na żywo). Do wyboru masz szereg opcji. Nie ma problemu, by obstawiać wydarzenia sportowe. Chodzi nam zaś nie tylko o najbardziej popularne dyscypliny. W ofercie znajdują się także bardzo niszowe sporty, którymi interesuje się na co dzień stosunkowo mało osób. Ponadto w ofercie znajdują się wydarzenia rozrywkowe (jak chociażby Taniec z Gwiazdami), czy nawet… polityczne. Wyboru jest zatem naprawdę pod dostatkiem. Nie musisz koniecznie grać czegoś ze sportu. Masz przecież sporo alternatyw. Dodatkowo STS umożliwia typowanie esportu lub dyscyplin wirtualnych. Nie da się ukryć, że dla Klientów spore znaczenie mają kursy. Generalnie w tym przypadku też nie ma na co narzekać. Czasami zdarzają się firmy hazardowe oferujące lepsze notowania, ale ogólnie STS na tym polu nie ma się czego wstydzić.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje