środa, 9 czerwca 2021 11:19

Gdzie na strzelnicę w Krakowie – którą wybrać?

Autor Artykuł sponsorowany
Gdzie na strzelnicę w Krakowie – którą wybrać?

Zainteresowanie strzelnicami w Polsce rośnie z roku na rok, i nie inaczej jest w Krakowie. Którą strzelnice warto jednak wybrać właśnie w Grodzie Kraka, i czemu jest to właśnie Cracow Shooting Academy?

Cracow Shooting Academy to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych strzelnic w Krakowie, o czym świadczy m.in. ogromna ilość pozytywnych opinii w sieci, które możemy znaleźć w internecie. Już sama wizytówka Google zawiera ich ponad 750, a wszystkie one składają się na maksymalną, możliwą do osiągnięcia średnią, czyli 5,0! Jest to naprawdę wynik nieprzeciętny.

Cracow Shooting Academy posiada doskonałą lokalizację – znajduje się ona przy ulicy Surzyckiego 16, dojazd do niej będzie więc tani, szybki i wygodny zarówno w przypadku skorzystania z własnego środka transportu, jak i taksówki, czy nawet komunikacji miejskiej.

Na miejscu czeka olbrzymi arsenał broni, w tym broni historycznej, a nad dobrą zabawą, ale i bezpieczeństwem, czeka naprawdę znakomita, profesjonalna obsługa. Każdy początkujący znajdzie tutaj również szkolenia wstępne, dzięki czemu chwycenie za prawdziwą broń będzie dla takich osób prostsze, niż może im się to wydawać.

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski w Krakowie?

Strzelnica to nie tylko miejsce realizowania swojej pasji, ale również wielu znakomitych spotkań i wydarzeń. Jednymi z najpowszechniejszych są właśnie wieczory kawalerskie, chociaż w ostatnich latach nie brakuje również wieczorów panieńskich. Obie opcje są popularne nie tylko wśród mieszkańców Krakowa i okolic, ale również bardzo wielu przyjezdnych turystów.

Skupiając się jednak stricte na wieczorach kawalerskich, niemal obowiązkowym puntem na nich są obecnie dodatkowe atrakcje. Wieczór kawalerski to obecnie już nie tylko impreza do rana, ale również przeżywanie prawdziwych, męskich emocji, i w tym przypadku mało co sprawdzi się tak dobrze, jak właśnie wizyta na strzelnicy – to idealny start dla każdego wieczoru kawalerskiego, który ma odbywać się w Krakowie lub okolicach.

Zapach prochu, broń w dłoniach, współzawodnictwo, prawdziwa męska atmosfera – to idealne połączenie, dlatego też Cracow Shooting Academy tak często odwiedzane jest w ramach wieczorów kawalerskich.

Sama atrakcja jest relatywnie tania, a w ramach prezentu dla przyszłego pana Młodego, dobrym wyborem będzie zdecydowanie się na voucher podarunkowy, dzięki czemu będzie on mógł postrzelać, z czego tylko będzie chciał - Cracow Shooting Academy oferuje nie tylko bony podarunkowe na poszczególne pakiety, ale również na określoną kwotę, którą można dowolnie wykorzystać, czego często nie oferują konkurencyjne strzelnice.

Pomysł na urodziny w Krakowie – czy strzelnica to dobry pomysłów?

Podobnie w przypadku urodzin, strzelnica, ale i konkretnie Cracow Shooting Academy będzie znakomitym rozwiązaniem, jeżeli poszukuje się atrakcyjnego miejsca na zorganizowanie urodzin. Znakomite szkolenie sprawi, że nawet osoby, które nigdy wcześniej nie trzymały w swoich dłoniach prawdziwej broni, teraz będą mogły na równych szansach współzawodniczyć z osobami już trochę bardziej zaawansowanymi.

Strzelnica to zawsze znakomita zabawa, integracja, wielkie emocje, ale tez znakomite miejsce na urodziny-niespodziankę, gdzie właściwym prezentem dla osoby obchodzącej urodziny znów będzie voucher podarunkowy.

Oczywiście strzelnica sprawdzi się doskonale również jako miejsce, w którym sami, jako osoba obchodząca urodziny, chcemy zorganizować przyjęcie – będzie to na pewno pomysł oryginalny i niestandardowy, co wielu osobom na pewno przypadnie do gustu.

Impreza firmowa w Krakowie? Wybierz strzelnicę!

Strzelnica to nie tylko współzawodnictwo, ale również integracja. Doskonale widać to na wieczorach kawalerskich, gdzie często nie wszyscy goście znają się od początku, ale również na imprezach firmowych, które równie często odwiedzają strzelnicę.

Jeżeli mowa o integracji całej firmy, ale i konkretnego zespołu, zdecydowanie warto stawić na imprezy integracyjne właśnie w takich miejscach, jak Cracow Shooting Academy – znakomita oferta, przystosowanie do organizacji nawet większych wydarzeń, znakomite zaplecze – to wszystko sprawia, że organizacja imprezy firmowej właśnie w Cracow Shooting Academy będzie słusznym rozwiązaniem.

Podobnie jak w innych przypadkach, i tutaj osoby początkujące będą mogły liczyć na profesjonalne szkolenie podstawowe, dzięki czemu nie tylko nauczą się strzelać, ale będą mogły poznać postawę strzelecką - wszystko to sprawi, że szybko nowe osoby z danej firmy czy zespołu będą mogły współzawodniczyć, ale i bawić się w sposób naprawdę bezpieczny dla siebie i innych.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje