czwartek, 28 marca 2024 16:12

Koniec ery Forum Przestrzenie. Dzisiaj każdy mógł zabrać jego część ze sobą

Autor Mateusz Łysik
Koniec ery Forum Przestrzenie. Dzisiaj każdy mógł zabrać jego część ze sobą

Forum Przestrzenie, znana krakowska klubokawiarnia, zamknęła swoje podwoje, kończąc działalność 24 marca. Dzisiaj każdy mógł za symboliczną kwotę nabyć jego cząstkę, a to za sprawą dzisiejszej wyprzedaży leżaków.

Forum Przestrzenie, jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Krakowa, ogłosiło zakończenie działalności. To popularne miejsce przyciągało mieszkańców i turystów swoim niepowtarzalnym klimatem, a to za sprawą połączenia industrialnego klimatu opuszczonego Hotelu Forum, a z drugiej strony piękną panoramą na Wawel i bulwary. Wszystkiego dopełniały leżaki, na których siedząc, mogliśmy popijać złoty trunek. Dziś, w ramach pożegnania, odbyła się wyprzedaż właśnie tych kultowych leżaków, które były symbolem tego miejsca. Jak się okazało, chętnych nie zabrakło.

@glos24.pl Chodziliście do Forum Przestrzenie? #krakow #forum #forumprzestrzenie #krakowplaces #kraków #małopolska #cracow ♬ Paper Birds - Jordan Halpern Schwartz

To koniec pewnej epoki wśród krakowskich pubów, gdyż przez 11 lat istnienia Forum Przestrzenie zdążyło na stałe zaistnieć w świadomości mieszkańców. Niektórzy wręcz uważają, że to było pierwsze "hipsterskie" miejsce w Krakowie.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka