czwartek, 10 marca 2022 08:00

Lubisz markę Avon? Konsultantka to praca dla Ciebie!

Autor Artykuł sponsorowany
Lubisz markę Avon? Konsultantka to praca dla Ciebie!

Avon to jedna z najpopularniejszych marek kosmetyków, która swoje produkty sprzedaje za pośrednictwem tysięcy konsultantów na całym świecie. Konsultantką Avon może zostać niemal każdy - wystarczą dobre chęci, pozytywne nastawienie i motywacja do budowania sieci klientów.

  1. Jak zostać konsultantką Avon?
  2. Konsultantka Avon otrzyma wsparcie już na początku swojej pracy

Konsultantka Avon zajmuje się sprzedażą produktów marki wśród swoich znajomych, członków rodziny czy współpracowników. Im większe zamówienie zbierze, tym na lepsze profity może liczyć.

Jak zostać konsultantką Avon?

Lubisz kosmetyki dobrej jakości i masz nieco wolnego czasu? Zostań konsultantką Avon i zarabiaj dodatkową gotówkę! Droga do uzyskania miana konsultantki Avon jest bardzo prosta - wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej Avon oraz zalogować się do strefy konsultantki Avon. To miejsce, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje oraz katalogi. Dużym plusem tej pracy jest pełna dowolność działania - możesz zamawiać kosmetyki jedynie dla siebie, korzystając z niższych niż katalogowe cen, lub zarabiać na odsprzedaży kosmetyków. Wówczas kupujesz je po obniżonej cenie, a sprzedajesz po cenie katalogowej - różnica zostaje w Twojej kieszeni. Miesięczne wynagrodzenie zależy jedynie od Twojego zaangażowania, a prowizje wahają się od 15 do nawet 35%. Avon konsultantka może więc zarobić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Dla zaangażowanych konsultantek Avon, firma przygotowała atrakcyjne programy premiowe i bonusy. Za osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych, Avon nagradza swoje konsultantki prezentami w postaci pojedynczych kosmetyków lub całych zestawów. Czas pracy nie jest normowany, dlatego możesz pracować kiedy chcesz i ile chcesz. Jeśli nie masz czasu na sprzedaż, firma nie nałoży na Ciebie żadnych kar.

Konsultantka Avon otrzyma wsparcie już na początku swojej pracy

Aby sprzedawać kosmetyki Avon, nie trzeba mieć doświadczenia w branży kosmetycznej lub sprzedaży. Firma udziela swoim konsultantkom pełnego wsparcia na każdym etapie współpracy, dostarczając potrzebne do pracy narzędzia oraz informacje. Nieważne, czy masz jedynie problem z zalogowaniem się do Avon, czy kłopot z realizacją zamówienia, w firmie Avon zawsze znajdziesz kogoś, kto Ci pomoże. Informacji możesz szukać również na stronie internetowej. Zatem, jeśli ambasadorka Avon i sprzedaż wysokiej jakości kosmetyków to praca dla Ciebie, zarejestruj się, pobierz aktualny katalog i zacznij rozwijać swoją karierę w branży beauty.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka