piątek, 27 stycznia 2023 19:33

Okazało się, że ich mundury już się nie nadają. Wpadli na rewelacyjny pomysł!

Autor Mirosław Haładyj
Okazało się, że ich mundury już się nie nadają. Wpadli na rewelacyjny pomysł!

Strażnicy miejscy zorganizowali wśród siebie zbiórkę zimowych kurtek, które zostaną przekazane Ukraińcom.

Kilka dni temu powstał pomysł zorganizowania zbiórki zimowych kurtek, których, ze względu na zmianę umundurowania, funkcjonariusze już nie mogą nosić.

-Z początkiem tygodnia dograliśmy szczegóły współpracy z Oleksym, który pośredniczy w transporcie m.in. odzieży dla żołnierzy ukraińskich, walczących na froncie

-relacjonują strażnicy.

Dziś zebrana odzież tj. 132 kurtki, 18 swetrów i polarów zostały przekazane Oleksemu. Niebawem wyruszy w trasę do Ukrainy! Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w sprawne przeprowadzenie zbiórki!

I taka szybka akcja nam się podoba 🇺🇦 Kilka dni temu powstał pomysł zorganizowania zbiórki zimowych kurtek, których ze względu na zmianę umundurowania, nasi funkcjonariusze już nie mogą nosić. Z początkiem tygodnia dograliśmy szczegóły współpracy z Oleksym, który pośredniczy w transporcie m.in. odzieży dla żołnierzy ukraińskich, walczących na froncie. Dziś zebrana odzież tj. 132 kurtki, 18 swetrów i polarów zostały przekazane Oleksemu. Niebawem wyruszy w trasę do Ukrainy! Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w sprawne przeprowadzenie zbiórki!

Opublikowany przez Straż Miejska Miasta Krakowa Piątek, 27 stycznia 2023

Inf.: SM

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka