środa, 3 lutego 2021 16:57

Sławomir Mentzen o lockdownie: "Nigdy tak nie było, nawet za okupacji!"

Autor Marzena Gitler
Sławomir Mentzen o lockdownie: "Nigdy tak nie było, nawet za okupacji!"

- Rząd sobie kompletnie nie radzi z obecną sytuacją i te wszystkie obostrzenia prowadzą do jeszcze większych szkód niż gdyby tych obostrzeń nie było - mówi Sławomir Mentzen. Jakie są jego zdaniem skutki decyzji rządu?

Gościem "Rozmów na Rękawce" był Sławomir Menzen. Prezes Kongresu Polskiego Biznesu trafnie definiuje sytuację polskiego społeczeństwa w lockdownie i upomina się o normalne życie.

Całą rozmowę zaprezentujemy wkrótce na naszym portalu.

foto: Fb. Sławomir Mentzen

zobacz też:

Kraków. Zoltar Park: “Jeśli lockdown będzie wydłużany, otworzymy się jak inne firmy”
Krakowskie centrum rozrywki Zoltar Park świeci pustkami, mimo, że w ferie zawsze było tu pełno ludzi. Firma zapowiada, że jeśli rząd przedłuży obostrzenia najprawdopodobniej otworzy się dla klientów 17 stycznia. O tym, czego się obawia rozmawiamy z managerem Zoltar Parku, Piotrem Musiałkiem.
Jagna Marczułajtis-Walczak: Podhale stoi na krawędzi przepaści. Codziennie odbieram dramatyczne telefony
W Rozmowach na Rękawce połączyliśmy się z panią Jagną Marczułajtis-Walczak, posłanką z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Tematem naszej rozmowy była sytuacja na Podhalu. W wyniku zimowego lockdownu i ujednolicenia terminu zimowych ferii przedsiębiorcy żyjący z turystyki znaleźli się w bardzo trudny…
Łukasz Warzecha: PiS stracił na epidemii, Kaczyński nie może przeforsować swoich pomysłów
W cyklu naszych Rozmów połączyliśmy się z Łukaszem Warzechą, komentatorem politycznym i publicystą m. in. tygodnika “Do Rzeczy” i portalu Onet.pl z którym porozmawialiśmy o bieżących sytuacji społeczno-politycznej w naszym kraju. Wśród tematów poruszonych w rozmowie nie mogło zabraknąć tego związan…
Polska

Polska - najnowsze informacje