wtorek, 12 stycznia 2021 16:22

Kraków. Zoltar Park: "Jeśli lockdown będzie wydłużany, otworzymy się jak inne firmy"

Autor Marzena Gitler
Kraków. Zoltar Park: "Jeśli lockdown będzie wydłużany, otworzymy się jak inne firmy"

Krakowskie centrum rozrywki Zoltar Park świeci pustkami, mimo, że w ferie zawsze było tu pełno ludzi. Firma zapowiada, że jeśli rząd przedłuży obostrzenia najprawdopodobniej otworzy się dla klientów 17 stycznia. O tym, czego się obawia rozmawiamy z managerem Zoltar Parku, Piotrem Musiałkiem.

Krakowskie centrum rozrywki Zoltar Park poinformował, że zastanawia się nad otwarciem firmy. Pisaliśmy o tym tu:

Krakowska firma ma dość zamknięcia branży. Otworzy działalność?
Krakowskie centrum rozrywki Zoltar Park rozważa wznowienie działalności, pomimo decyzji rządu o zamknięciu branży. Powołuje się na precedensowy wyrok Sądu w Opolu. O co chodzi?

W jakiej sytuacji znalazła się firma podczas locdownu? W jakiej jest kondycji finansowej w związku z tym, że ponosi stałe koszty, a nie zarabia? Czy dołączy do akcji #OtwieraMy i czego obawiają się właściciele po otwarciu biznesu - to pytania, na które odpowiada manager popularnego nowohuckiego centrum rozrywki, Piotr Musiałek. Zobacz naszą rozmowę.

zobacz też:

Krakowska restauracja otwiera lokal mimo zakazu! „Co mieliśmy już daliśmy, dłużej nie wytrzymamy”
Kolejne lokale w Małopolsce buntują się i, mimo obowiązujących obostrzeń, zapowiadają otwarcie. Decyzję tego typu podjęła właśnie jedna z restauracji w Nowej Hucie. Lokal będzie otwarty dla testerów jedzenia. Krakowska [/informacje/krakow] restauracja „Wesołe gary”, jak informują właściciele lokal…
Kraków. Kolejna restauracja otworzyła się dla gości
Do akcji #OtwieraMy dołączyła Restauracja Tesone w Krakowie. O otwarciu dla gości pomimo obowiązujących obostrzeń poinformowała 8 stycznia na Facebooku.
Wieliczka. Policja na stoku w Podstolicach. Przeszkadza im światło i sprzedaż góralskich serków
Podstolice Ski to najbliższa od Krakowa stacja narciarska. Stok był otwarty do 27 grudnia, a po zamknięciu w związku z rządowym zakazem funkcjonowania został zamknięty. Naśnieżony stok przyciąga jednak setki miłośników saneczkarstwa i... wielickich policjantów.
Rozmowy na Rękawce

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje