poniedziałek, 6 marca 2023 11:55

Strażacy, ratownicy i policjanci przeczesują brzeg rzeki w Nowym Sączu. Chodzi o zaginionego

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Strażacy, ratownicy i policjanci przeczesują brzeg rzeki w Nowym Sączu. Chodzi o zaginionego

W poniedziałek (6 marca) sądeckie służby szukają nad Dunajcem 19-letniego Adama Dudy. Mężczyzna ostatni raz był widziany w okolicach mostu heleńskiego.

Trwają poszukiwania zaginionego 19-latka z Nowego Sącza. Adam Duda ostatni raz był widziany właśnie nad Dunajcem. Strażacy, ratownicy i policjanci przeczesują brzegi rzeki w pobliżu mostu kolejowego i heleńskiego.

Adam Duda

Mężczyzna wyszedł z domu 24 lutego br. ok. godz. 21:30 i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną nawiązał kilka godzin później ok. 1:00 w nocy 25 lutego br. Ostatni raz widziany był w rejonie mostu im. Józefa Piłsudskiego na ul. Legionów w Nowym Sączu.

W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską kurtkę dżinsową z kożuchem, białą bluzę z kapturem, spodnie dżinsowe oraz zielonoczarne buty sportowe.

Zaginął 19-letni Adam Duda. Policja prosi o udostępnianie
Mężczyzna wyszedł z domu 24 lutego br. ok. godz. 21:30 i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną nawiązał kilka godzin później ok. 1:00 w nocy 25 lutego br. Ostatni raz widziany był w rejonie mostu im. Józefa Piłsudskiego na ul. Legionów w Nowy…
Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka