czwartek, 28 kwietnia 2022 08:23

Szukasz oszczędności w gastronomii? Postaw na dystrybutor do napojów

Autor Artykuł sponsorowany
Szukasz oszczędności w gastronomii? Postaw na dystrybutor do napojów

Jak można zaoszczędzić korzystając z dystrybutora do napojów? Na wiele sposobów. Serwowanie napojów przygotowanych na bazie syropu przy pomocy dyspensera niesie dla Twojego lokalu wiele korzyści. Sprawdź, jak możesz ograniczyć koszty i zwiększyć obroty dzięki naszemu urządzeniu do serwowania napojów.

Dystrybutor do napojów - co to jest i dlaczego warto go mieć

Dystrybutor napojów to urządzenie przeznaczone do przygotowania gazowanych napojów w kilku smakach oraz wody. Maszyna jednocześnie chłodzi, nasyca dwutlenkiem węgla i miesza wodę z syropem, tworząc idealnie schłodzony, nagazowany napój.

Napoje z dystrybutora w 4 smakach

Syropy HMDrinks, na bazie których powstają napoje w dystrybutorze, dostępne są w 4 popularnych smakach. Napoje takie jak Cola, Lemoniada, Orange, Ice Tea zna i lubi chyba każdy. Cola i Lemoniada to syropy, które doskonale smakują także z alkoholem, więc na ich bazie przygotujesz także atrakcyjne koktajle. Syrop Orange niczym koncentrat soku pomarańczowego ma intensywnie owocowy smak, co w połączeniu z gazowaną wodą daje wyśmienitą oranżadę. Natomiast Ice Tea z dodatkiem cytrusów i świeżej mięty stanie się orzeźwiającą mrożoną herbatą.

Dystrybutor do napojów i WODY

Warto dodać, że dystrybutor serwuje nie tylko napoje smakowe, ale także wodę - zarówno gazowaną, jak i niegazowaną. Dzięki temu oferta napojów z dystrybutora jest w stanie zaspokoić pragnienie nie tylko fanów popularnych napojów gazowanych, ale także zwolenników picia wody do posiłku.

Dystrybutor napojów - oszczędzanie na 5 sposobów

Z dystrybutorem do napojów możesz zaoszczędzić zarówno czas, miejsce, jak i pieniądze. Maszyna jest prosta w obsłudze, wygodna w użyciu. Jej nowoczesny wygląd sprawia, że wpisuje się w klimat każdego lokalu. I w każdym lokalu zapewni oszczędności.

Napoje przygotowane na bazie syropu dużo bardziej opłacalne od gotowych napojów w butelce

Syropy smakowe przeznaczone do gastronomii marki HMDrinks cechuje wysoka wydajność i atrakcyjna cena. Z 5 litrów syropu przygotujesz aż 37,5 litra napoju. Koszt przygotowania 350 ml napoju to niecała złotówka! To prawie 100% niższa cena porównywalnego napoju w butelce czy puszce.

Więcej miejsca do przechowywania

Wyobraź sobie, że zamiast 75 półlitrowych butelek z napojem w magazynie przechowujesz jeden 5 litrowy karton. O ile więcej miejsca zyskasz dzięki temu zarówno w magazynie, jak i w lodówce! Korzystanie z dystrybutora to także mniejszy bałagan za barem, brak zużytych puszek i butelek.

Mniej śmieci

Dzięki temu, że nie serwujesz napoju z butelki czy puszki, nie generujesz śmieci. Zamiast zużytych 75 butelek masz do wyrzucenia zaledwie jeden karton z workiem po syropie. Ograniczasz ilość odpadów, płacisz mniej za wywóz śmieci i jesteś eko. A Twoje proekologiczne podejście z pewnością zostanie zauważone i docenione przez klientów Twojego lokalu.

Wygodna samoobsługa

Dystrybutor do napojów świetnie sprawdza się w systemie samoobsługowym. Jest łatwy w obsłudze. Klienci mogą korzystać z niego sami, więc Ty i Twoi pracownicy możecie zaoszczędzony w ten sposób czas wykorzystać na inne działania.

Więcej czasu

W związku z tym, że syropy możesz zamówić bezpośrednio u producenta, który dostarczy je kurierem na wskazany adres - oszczędzasz czas na zakupy w hurtowni stacjonarnej, transport napojów, unikasz opakowań zwrotnych i eksponowania butelek w lodówce. To rozwiązanie gwarantuje komfort i wygodę, sprawia, że możesz poświęcić czas na inne ważne zadania, które z pewnością masz do wykonania.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka