piątek, 26 stycznia 2024 13:38

Tragiczny wypadek na torach. "Konieczne jest przeprowadzenie badań genetycznych"

Autor Katarzyna Jamróz
Tragiczny wypadek na torach. "Konieczne jest przeprowadzenie badań genetycznych"

W piątek (26 stycznia) w rejonie mostu kolejowego nad rzeką Białą w Tarnowie doszło do śmiertelnego wypadku. Mężczyzna, który został potrącony przez pociąg, zginął na miejscu.

Tuż po północy dyżurny tarnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na szlaku kolejowym, do którego doszło w okolicach mostu kolejowego nad rzeką Białą w Tarnowie. Na miejsce skierowano policjantów z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód. – Z relacji przekazanej przez maszynistę wynikało, że tuż przed mostem kolejowym doszło do potrącenia mężczyzny, który, jak się okazało, poniósł śmierć na miejscu – informuje asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy KMP w Tarnowie.

Fot. KMP Tarnów

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragedii . – Przy mężczyźnie zostały odnalezione dokumenty, jednak do pełnego ustalenia jego tożsamości konieczne jest przeprowadzenia badań genetycznych – dodaje rzecznik. W wyniku wstrzymania ruchu kolejowego opóźnienia 3 pociągów pasażerskich sięgnęły ponad 6 godzin, a towarowych ponad 3 godziny.

Fot. KMP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka