czwartek, 13 kwietnia 2023 12:15

Turniej Charytatywny o puchar Starosty Bocheńskiego

Autor (red)
Turniej Charytatywny o puchar Starosty Bocheńskiego

Licytacja upominków od sponsorów czy gadżety związane m.in. z Wisłą Kraków. Przejazd Ferrarri FF lub Fordem Crown Victoria, występ Orkiestry Dętej ze Starego Wiśnicza, ale przede wszystkim turniej halowej piłki nożnej o Puchar Starosty Bocheńskiego to i jeszcze wiele innych wydarzeń odbędzie się w najbliższą sobotę 15 kwietnia w hali Zespołu Szkół nr 1 w Bochni. Chcemy połączyć zmagania sportowe, dobrą zabawę i przede wszystkim pomoc choremu Bartusiowi.

Bartuś to niespełna 6 letni chłopiec u którego 3 lata temu zdiagnozowano autyzm, opóźnienie rozwoju, zaburzenia napięcia mięśniowego, zaburzenia równowagi i koordynacji ruchowej. Bartuś cierpi również na epilepsję, niedokrwistość oraz liczne alergie pokarmowe i wziewne. Wykryto u niego bardzo rzadką wadę genetyczną: Delecja cheterozygotyczna 5q15. Niestety koszty leczenia, badań i rehabilitacji leczenia są ogromne i nie wszystkie pokrywa NFZ.

Ten chłopiec jest wojownikiem. Jednak aby walczyć potrzebuje naszego wsparcia. Dlatego dzięki wielu ludzi dobrej woli organizujemy turniej, podczas którego będzie można przekazać datek na leczenie chorego chłopca. W turnieju weźmie udział 10 drużyn. W przerwach między meczami odbędą się licytację przedmiotów przekazanych przez wszystkie osób, firm czy instytucji. Przewidziana jest również muzyczna niespodzianka, atrakcje dla dzieci z RERUM oraz słodka kawiarenka. Za symboliczną cegiełkę będzie się można przejechać charytatywne Ferrari FF lub policyjnym Fordem Crown Victoria.

Startujemy o 9:00, kiedy rozpoczną zmagania zawodnicy z grupy A. Od 12 planowane są licytacje przedmiotów, a od godziny 13 rozgrywki zaczną drużyny z grupy B. Faza pucharowa rusza o 16. Wielki finał o 17. Zapraszamy! Całość zebranych środków trafi na leczenie Bartusia.

Wylicytować można: Voucher na usługi renowacji felg od firmy Gerex, Zabieg kosmetyczny od Estetiq Salon Urody, Voucher na usługi rehabilitacyjne od Przychodni Rehabilitacyjnej MARC MED, Pakiety kosmetyków od Salonu Fryzjerskiego "Jola", Biurko gamingowe od firmy MEBLART meble z klasą, Karnety na naukę pływania od Szkoły Pływania i Klub Sportowy H2O, Słodki kącik z wypiekami od Chantily, Słodka Bochni i Maja, Piłka z podpisami zawodników Wisły Kraków od Pawła Lincy, Piłka i koszulka z podpisami zawodników BSF Bochnia, Usługa pielęgnacji samochodu od Kliniki Samochodowej ze Starego Wiśnicza, Vouczer na Uloterapię od Pasieki u Kiejdów, 1h jazdy na profesjonalnym symulatorze wyścigowo-rajdowym od Janusza Migasa, Publikacje dot. Bochni od Burmistrza Miasta Bochnia, Kolacja ze Starostą Bocheńskim w Restauracji Cameralna, Wydruk zdjęcia/obrazu na materiale Canvas z naciągnięciem na blejtram o wymiarze 70cmx100cm od firmy AKCES.

Fot. Starostwo Powiatowe w Bochni
Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka