środa, 25 października 2023 05:59

Wpadł, ponieważ pomiędzy nim a matką doszło do kłótni. Niecodzienna interwencja w powiecie krakowskim

Autor Katarzyna Jamróz
Wpadł, ponieważ pomiędzy nim a matką doszło do kłótni. Niecodzienna interwencja w powiecie krakowskim

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie zostali wezwani na interwencję dotyczącą awantury domowej w Krzeszowicach. Podczas wykonywanych czynności, w jednym z pokoi znaleźli 94 gramy marihuany. 21-latek został zatrzymany.

W ubiegłą niedzielę (22 października) w porze wieczornej policjanci z powiatu krakowskiego zostali wezwani na awanturę do jednego z domów w Krzeszowicach. Na miejsce został wysłany patrol z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy matką, a nietrzeźwym synem doszło do kłótni - powodem awantury był stan upojenia alkoholowego 21-latka.

Podczas prowadzonych czynności, policjanci wyczuli unoszącą się woń marihuany. W pokoju zajmowanym przez 21-latka znaleźli znaczne ilości narkotyków. Łącznie zabezpieczyli 94 gramy marihuany, młynek do kruszenia tego narkotyku i dwie wagi dilerskie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W poniedziałek (23 października) usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru. Za to przestępstwo grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.  `

Inf. KPP Kraków
Fot. Ilustracyjne

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje

Rozrywka