środa, 3 marca 2021 09:42

44 razy wszystkiego najlepszego, Kazimierzu!

Autor Mirosław Haładyj
44 razy wszystkiego najlepszego, Kazimierzu!

Zwycięskie prace zostaną opublikowane w marcowym wydaniu Kroniki Bocheńskiej, rozplakatowane na słupach ogłoszeniowych MDK, zaś wszystkie nadesłane na konkurs laurki, kartki, prezenty, spełniające wymogi regulaminowe, można obejrzeć na oficjalnej stronie domu kultury.

44 prace wpłynęły na konkurs plastyczny zorganizowany z okazji Bocheńskiego Dnia Króla Kazimierza. Tym razem Miejski Dom Kultury zachęcał do stworzenia laurki, kartki imieninowej lub prezentu dla króla Kazimierza.

Jako, że konkurs był przeprowadzany online, należało sfotografować się z pracą i przysłać na specjalnie utworzony na potrzeby konkursów adres mailowy MDK. Spośród nadesłanych prac wybrano sześć najlepszych, przyznając po dwa pierwsze, dwa drugie i 2 trzecie miejsca:

I miejsca: Antonina Piech, Kacper Serafin

II miejsca: Laura Michnowicz, Dominik i Szymon Norek

III miejsca: Antoni Nawrocki, Armin Brzegowy.

Zwycięskie prace zostaną opublikowane w marcowym wydaniu Kroniki Bocheńskiej, rozplakatowane na słupach ogłoszeniowych MDK, zaś wszystkie nadesłane na konkurs laurki, kartki, prezenty, spełniające wymogi regulaminowe, można obejrzeć na oficjalnej stronie domu kultury www.mdk.bochnia.pl.

Inf. i foto: MDK Bochnia

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje