czwartek, 4 lutego 2021 14:02

Iskra Krzęcin: Ktoś rozjeździł nasze boisko. Jest zniszczone! [WIDEO]

Autor Aleksandra Tokarz
Iskra Krzęcin: Ktoś rozjeździł nasze boisko. Jest zniszczone! [WIDEO]

– Poznajecie ten samochód? – pytają piłkarze i działacze A-klasowego zespołu RKS Iskra Krzęcin (gmina Skawina). – Według naszych najnowszych ustaleń właściciel pojazdu jest bezpośrednio odpowiedzialny za zniszczenia naszego obiektu!

W nocy z piątku na sobotę (29-30 stycznia) nieznany sprawca zdewastował boisko . Trwają poszukiwania kierowcy samochodu!

O sprawie za pośrednictwem mediów społecznościowych informuje klub. - W nocy z piątku na sobotę, w godzinach 23:32-23:37, na naszym obiekcie doszło do aktu wandalizmu. Sprawcy postanowili wjechać na murawę naszego boiska, by sprawdzić możliwości swojego samochodu ,dewastując całkowicie znaczną część naszej murawy – czytamy w komunikacie.

Zdewastowane boisko prawdopodobnie przez dłuższy czas nie będzie nadawać się, do przeprowadzania na nim treningów, o rozgrywaniu meczów nie wspominając.

Klub zwraca się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawcy tego incydentu. Jak przekazuje, samochód to prawdopodobnie Audi A6 C7 Quattro koloru jasnego. Tej samej nocy o godz. 23:40 samochód ten jechał DK44 w kierunku Borku Szlacheckiego/Skawiny. Bezpośrednio za nim podążała taksówka.

- Według naszych najnowszych ustaleń właściciel pojazdu jest bezpośrednio odpowiedzialny za zniszczenia naszego obiektu! Niestety do tej pory nie miał na tyle odwagi by się do nas zgłosić, dlatego cała sprawa odbija się coraz większym echem w okolicy i mediach. Prosimy o pomoc w identyfikacji sprawcy aktu wandalizmu - napisano.

Opublikowany przez RKS Iskra Krzęcin Sobota, 30 stycznia 2021

fot. Facebook/RKS Iskra Krzęcin

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje