czwartek, 10 lutego 2022 16:49

Falck lider transportu medycznego w Polsce

Autor Artykuł sponsorowany
Falck lider transportu medycznego w Polsce

Transport medyczny jest bardzo specyficznym rodzajem usług. Przekazanie pełnej odpowiedzialności za zdrowie i życie pacjentów wymaga spełnienia najwyższych standardów i norm wykonywanej pracy. Dzisiejszy artykuł prezentuje najważniejsze czynniki, dzięki którym Falck uzyskał miano lidera transportu medycznego w Polsce. Zapraszamy!

Najważniejsi są ludzie

Zaufanie pacjentów zawdzięcza się grupie prawdziwych specjalistów, a przede wszystkim- pasjonatów. Każdy uczestnik zespołu wykonuje własne zadania z pełnym zaangażowaniem, troską o człowieka i chęcią niesienia pomocy. To właśnie empatia i zrozumienie sprawiają, że zespół medyczny nawiązuje efektywną komunikację z poszkodowanym.


To jednak tylko część cech, które charakteryzują personel przodującej grupy sektora opieki zdrowotnej. Kolejną wartością jest właściwe przygotowanie merytoryczne. Falck koncentruje się na kwalifikacjach i specjalnościach poszczególnych członków załogi medycznej, dzięki czemu pracownicy podlegają regularnym szkoleniom.
Taka filozofia sprawia, że każdy lekarz, pielęgniarka, ratownik medyczny, rehabilitant, a nawet kierowca, to deklaracja najwyższej jakości umiejętności. Co więcej, wszelkie kompetencje są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Troska o pacjenta

Falck reprezentuje indywidualne podejście do pacjentów, ponieważ każda osoba poszkodowana oznacza odmienną historię, doświadczenie i potrzeby. Właśnie dlatego, usługi skierowane są do wszystkich potrzebujących, bez względu na górną granicę wieku, cel badania lub kontroli oraz dodatkowe oczekiwania.

Zawodowy operator medyczny zawsze kieruje się dobrem swoich klientów. Falck oferuje usługi transportu, ale jest to jedynie część obowiązków, dzięki którym osoby chore czują się spokojnie i pewnie. Pracownicy jednostki medycznej gwarantują bezpieczne dotarcie do celu, a także pomoc organizacyjną od rejestracji do momentu poczucia komfortu w szpitalnym lub domowym łóżku.

Nowoczesne wyposażenie

Kolejnym filarem sukcesu firmy Falck Medycyna jest inwestycja w profesjonalny i zaawansowany sprzęt. Flota pojazdów spełnia pierwszorzędne wymagania techniczne, a sam proces transportowy jest sprawdzony, biegły oraz niezawodny. Warto wspomnieć również o wyposażeniu medycznym (aparatura tlenowa, lekarstwa, respiratory, defibrylatory), które ubezpiecza kondycję i stan zdrowia pasażerów.

Ochrona

Ogromną zaletą działania transportu medycznego spod znaku Falck, jest aktywność prewencyjna. W tym celu wykorzystuje się jednorazowe środki ochrony osobistej, a przedstawiciele personelu medycznego zostali poddani szczepieniu przeciwko COVID-19. To jednak nie wszystko, bowiem każdorazowy przewóz pacjenta jest jednoznaczny z wykonaniem całkowitej dezynfekcji wnętrza ambulansu.

Elastyczność

Eksperci branży reagowania kryzysowego i opieki zdrowotnej muszą wykazywać uniwersalność dostarczanych rozwiązań. Falck oferuje pomoc klientom indywidualnym, ale również placówkom specjalistycznym, szpitalom, poradniom, hospicjom i prywatnym praktykom lekarskim. Rezerwacja usługi jest intuicyjna i pozbawiona niepotrzebnych formalności, a Krajowe Centrum Operacyjne pracuje całodobowo, aby zebrać najistotniejsze informacje. Kompleksowy zakres funkcjonowania sprawia, że transport medyczny jest dostosowany do potrzeb pacjenta.

https://falck.pl

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje