W poniedziałkową noc (7 października) na autostradzie A4 doszło do groźnego zdarzenia. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych ranne zostały trzy osoby.
Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałkową noc (7 października) na autostradzie A4 (między węzłem Skawina a węzłem Tyniec w kierunku Katowic). Z nieznanych przyczyn doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby. Na miejscu pojawiły się wezwane służby - w tym policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Na czas prowadzenia akcji ratunkowej występowały utrudnienia w ruchu. Policja ustala okoliczności zdarzenia.
Fot.: Patrol998-Małopolska











![Niebo, które łączy pokolenia. 100 lat Lotniczej Akademii Wojskowej [FOTO]](https://cdn.glos24.pl/2025/12/DSC_3811-1_w300.webp)







