czwartek, 10 grudnia 2020 08:48

Gustowna łazienka w czasach zarazy

Autor Artykuł sponsorowany
Gustowna łazienka w czasach zarazy

Łazienka jest niezmiernie ważnym miejscem w każdym domu. Może nie przebywamy w niej zbyt długo, nie śpimy, nie jemy, jednak nie oznacza to, że jej wystrój w ogóle nie ma wpływu na nasze samopoczucie. Wręcz przeciwnie - ma i to bardzo duży. Łazienka służy wielu ważnym czynnościom, które są gwarancją naszego dobrego nastroju, jednak wykonywanie ich w ciemnym, nieprzyjemnym pomieszczeniu z pewnością nie sprzyjają pozytywnemu nastawieniu na resztę dnia.

1. Projekt łazienki w czasie pandemii

2. Jak zaprojektować przytulną łazienkę?

3. O czym nie możemy zapomnieć?

Projekt łazienki w czasie pandemii

Biorąc pod uwagę, w jak trudnym czasie się znajdujemy, można pomyśleć, że projekt łazienki to nie przedsięwzięcie na teraz. Co jeśli wielu z nas jest na etapie budowy domu lub przeprowadzania remontu mieszkania? Czy musimy rezygnować z pomocy fachowców? Oczywiście, że nie! Wiele firm specjalizujących się w projektowaniu wnętrz stanęło na wysokości zadania i działa online. Oznacza to, że projekt łazienki online jest w pełni wykonalny!

Projekt łazienki online to wcale nie taka trudna sprawa. Wystarczy dobrze zaznajomić się z ofertą konkretnego biura, zdecydować się, co chcemy zobaczyć w naszej nowej łazience, jaka kolorystyka nas interesuje i co ułatwi nam życie. Jeśli już będziemy to wiedzieć, wystarczy skontaktować się z projektantami. Kontakt w czasie pandemii odbywa się za pomocą wszelkich dostępnych komunikatorów - wiadomości e-mail, SMS czy połączeń wideo. Dodatkowo projektant będzie potrzebował dokładnych wymiarów łazienki, którą chcemy zaaranżować.

Jak zaprojektować przytulną łazienkę?

Podczas procesu projektowania łazienki, architekt nie wymaga samych wymiarów pomieszczenia. By zleceniodawca dobrze czuł się w swojej nowej łazience, konieczne jest określenie, co się lubi, a czego nie. Na pierwsze spotkanie online z projektantem warto przygotować inspiracje. W Internecie istnieje wiele miejsc, z których można zaczerpnąć wiele ciekawych pomysłów na swoją łazienkę. Poza typowymi stronami z grafikami, warto również spojrzeć na stronę internetową naszego projektanta, być może realizował łazienki w stylu, jaki odpowiada zleceniodawcy. Łazienki inspiracje to bardzo ważna część procesu projektowego, o którym nie można zapomnieć!

O czym nie możemy zapomnieć?

Bardzo istotną kwestią podczas projektowania łazienki nie są same płytki czy armatura, ale również dodatki, które są swego rodzaju wisienką na torcie. Warto już na samym początku pomyśleć, jakie dekoracje, dodatki widzielibyśmy w naszej nowej łazience, by wizja architekta i nasze dodatki nie wykluczały się wzajemnie!

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje